Reede, november 15, 2019
 

Selgusid kabemeistrid

Tavapäraselt viis Hiiumaa kabeklubi novembri alguses läbi koolinoorte meistri­võistlused kabes 2.–3. klasside õpilastele. Eestvedajaks võistluse korraldamisel oli Hiiumaa spordi­kooli kabe­treener Raivo Rist.
Mängijaid oligi vaid kahest, Emmaste ja Kärdla koolist. Väärib märkimist, et ka 1. kl oli üks osaleja, Tevor Küttim Kärdla põhi­koolist. Tevori mäng tuli nii hästi välja, et ta sai kuue võidu ja kahe kaotusega teise koha, jäädes alla vaid turniiri võitjale, kuigi vastased olid kõik aasta vanemad. 2. kl poiste arvestuses tuli meistriks Andreas Ugam Emmastest, kelle kontole kogunes kuus võitu, üks viik ja üks kaotus. Kolmas oli Emmastest Alar Vaga, kes võitis viis partiid, kaotas kaks ja ühe mängis viiki.
2. kl tüdrukutest saavutas meistritiitli Mia Esta Kärdlast viie võidu ja ühe viigiga. Teise koha sai Meribel Aaslepp Emmastest, samuti viis võitu ja üks viik. Kolmanda koha kolme võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega Marta Rätsep Kärdlast. Võistlejaid oli kokku seitse.
3. kl poiste arvestuses tuli viie võidu ja ühe kaotusega meistriks Konrad Matto. Järgnes Cristian Hirvelaan, kelle kontol neli võitu, üks viik ja üks kaotus. Kolmandaks tuli samuti nelja võidu, ühe viigi ja ühe kaotusega Kaspar Voolaid. Kõik kolm õpivad Kärdla põhikoolis. Kokku osales seitse mängijat.
3. kl tüdrukutest sai kolme võidu ja ühe viigiga meistritiitli Keitlin Rohtvee, teiseks tuli kolme võidu ja ühe kaotusega Emma Pöial, kolmandaks Kristella Kivi. Kokku oli võistlejaid viis, kõik Kärdlast.
Täname Hiiumaa kabe­klubi ja Kärdla kultuuri­keskust ja õpetajaid, kes lapsed võistlustele tõid.
Kristi Linkov

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411