Teisipäev, november 19, 2019
 

Orienteerumisliit tunnustas parimaid

ERAKOGU
Laupäeval Neli­järvel toimunud Eesti orienteerumisliidu üldkogul tunnustati möödunud hooaja parimaid, valiti uued juhid ja arutati
tulevikuplaane.
Hiidlastest autasustati Maria Ellerit, kes on Eesti koolispordi liidu meistrivõistluste medaliomanik ja tema treenerit Anu Sauet. Autasu pälvis ka Kustu Künnapas, kes on Eesti edetabelivõitja kuni 18aastaste noormeeste vanuseklassis.
Samas valiti alaliidule uued juhid järgmiseks kaheks aastaks. Uueks presidendiks valiti Sixten Sild orienteerumisklubist Võru. Kaheksaliikmelisse juhatusse valiti ka üks Hiiumaalt orienteerumisega alustanu, Hiiumaa orienteerujate klubi liige Taivo Timmusk. Lisaks on juhatuses veel Karli Lambot, Lauri Leppik (TAOK), Jüri Joonas (OK Võru), Jonatan Karjus (OK Võru), Sven Oras (OK Ilves) ja Rein Zaitsev (OK Peko).
Eesti orienteerumisliidu suurimateks väljakutseteks alanud valitsemisperioodil on kahe tippvõistluse heatasemeline korraldamine. Nendeks on 2020. aastal Lääne-Virumaal toimuvad Euroopa meistrivõistlused orienteerumisjooksus ning 2021. aastal suusaorienteerumise MMvõistlused Käärikul.

 

Sildid: , , ,

Kommentaarid: 2

(kommenteerimine on suletud)

 
 • Toivo Saue

  T.
  Avaldatud foto autor ja allikas on jäänud märkimata. Foto autor on Kustu Künnapas, allikas vist Hiiumaa OK lehekülg FB-s

   
   
   
  • Tavaliselt me ei märgi autoriks inimest, kes ise on fotol.

    
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411