Teisipäev, november 12, 2019
 

Keskväljakul parkida praegu ei saa

Harda Roosna | Hiiu Leht
Kärdla Keskväljaku liikluskorraldus muutub sellest nädalast, olulisima muudatusena ei saa väljakul enam parkida.
Kärdla Keskväljaku ehitustööd jätkuvad sellest nädalast väljaku vallamaja poolse osa sulgemisega Pritsumajast kuni Põllu tänavani. Tööde esimeses etapis muutub liiklus restorani Mamma Mia poolsel osal kahesuunaliseks ja autoga saab väljakut läbida mööda Rookopli tänavat.
Sellest tulenevalt ei saa sellest nädalast kuni ehitustööde lõpuni enam parkida väljakul asuvatel parkimiskohtadel. Väljaku ehituse ajal saab väljaku lähi­ümbruses parkida näiteks vallamaja ja Mereagentuuri poe taga olevatel parkimisaladel, Pritsu­maja parklas on parkimis­kohad autodele Rookopli tänava poolses servas ja bussidele Kärdla linna kaar­di poolses servas, Hiiu tn 1A ehk turu parklas, kohvik Viigri parklas.
Bussiliikluseks jäävad Keskväljakul kasutusse praegused peatused, millele lisatakse vajadusel ajutised bussipeatused.
Jalakäijatele on tagatud ohutu läbipääs ja juurdepääs tööpiirkonda jäävatele hoonetele kogu ehitusaja vältel. Ehitusala saab jalgsi ületada tähistatud ja piirdeaedadega piiratud ülekäigurajal.
Uuelt tänavalt autoga väljaku poole liikudes peab jälgima paigaldatud liiklusmärke vastavalt tööde edenemisele: kas on võimalik liikuda Uuelt tänavalt Rookopli tänavale ja ka Põllu tänavale või on liiklus Uuelt tänavalt suunatud Kalda tänavale.
Sadamasse liikumiseks ja ehitusplatsil liikluskoormuse vähendamiseks on ümbersuunav nool ka Heltermaa maantee ja Rehemäe tee ristmikul.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411