Reede, oktoober 18, 2019
 

Umbusaldusavaldus?

Eilsel Hiiumaa vallavolikogu istungil oli päevakorras volikogu esimehe Aivar Viidiku umbusaldusavaldus.
Kaheksa volikogu liikme algatatud umbusaldus kukkus läbi – selle poolt hääletas kaheksa ja vastu oli kolmteist volikogu liiget.
Tarmo Mänd süüdistas maakonnalehte selles, et me reede, 13. septembri lühiuudises kajastasime vaid Aivar Viidiku seisukohta ega küsinud tema arvamust.
Lühiuudis oli kirjutatud istungi toimumise ajal, neljapäeval, 12. septembril, kasutades materjalina videoülekannet volikogu istungist. Kui leht kella 17 paiku trükki läks, volikogu istung veel kestis ja me ei saanud üheltki volikogu liikmelt kommentaari küsida. Lihtsalt tsiteerisime seda, mida ülekandest kuulsime.
Planeerisime kohe teha pikema jätkuloo, kui aga Hiiu Lehe ajakirjanik Tarmo Männilt 16. septembril jätkuloo jaoks kommentaari küsis, küsis Mänd vastu – kus te enne olite? – ja kommentaari ei andnud.

Ka ei laekunud temalt ühtki arvamuslugu ehkki on olnud aegu, kui neid on leheveergudel ilmunud rohkesti. Kui nüüd on soov seda viga parandada, siis Hiiu Lehe arvamusküljed on avatud. Ka olete oodatud toimetusse oma seisu­kohti selgitama.

18. oktoober 2019

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411