Teisipäev, oktoober 8, 2019
 

Turu tänaval võib sõiduautoga kinni jääda!

Kärolyn Kivistik | Hiiu Leht
Aastaid oli valmis ehitamata Turu tänaval teeauk, mis vihmasel ajal veega täitus. Nüüd auku küll parandati, aga sõiduautoga sealt enam läbi ei pääsenud.
Toimetusega ühendust võtnud linnakodanik rääkis, et juba mitu sõidukit on hiljuti parandatud teeauku kinni jäänud ja isegi maasturiga on raske jäätmemajani pääseda.
Kärdla osavalla vanem Lauri Preimann ütles, et tee­augu parandas Martin Kagadze firma OÜ Mullaabi ja ta on praeguse olukorraga kursis. “Kuna aukudes oli palju vett, siis arvasime, et kruusaga täites tekib suur porimülgas, seetõttu paigaldati auku peamiselt killustikku, kuid kuna auk oli liiga sügav, jäi ka killustik liiga pehmeks,” selgitas osavallavanem.
Preimann sõnas, et nüüdseks on töövõtja lahtisele killustikule seganud juurde kruusa, mis materjali paremini seob ja augutäide rulliti ka kinni. “Nüüd peaks korras olema, aga me hoiame sel augul veel silma peal,” ütles Preimann teisipäeval.
Sama päeva õhtul Hiiu Lehe Ford Focusega Turu tänavat pildistamas käies tuli tõdeda, et väikese sõiduautoga on siiski raske killustikuga täidetud auku läbida ja oht sinna kinni jääda on jätkuvalt olemas. Kes sellega riskida ei soovi, võiks auto parkida turuplatsile ning minna sealt jalgsi jäätmemajani.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411