Reede, oktoober 4, 2019
 

Purjus mees ründas politseinikku

Teisipäeva, 1. oktoobri õhtul kella 20.30 paiku andis mitu inimest häirekeskusele teada, et Kärdlas Pae tänaval sõidab ringi valget värvi sõiduk, mille roolis võib olla joobes autojuht. Teatele reageerinud politseipatrull märkas kirjeldusele vastavat Mercedes-Benzi sõitmas Linnumäe külas ja andis juhile peatumismärguande. Juht eiras märguannet ja lisas politseid nähes kiirust. Lõpe külas taluhoone läheduses auto siiski peatus. Kui patrullpolitseinik auto juurde jõudis, viibis sõidukis kolm inimest, kellest ükski ei istunud juhiistmel. Sõidukist väljus tagaistmel istunud agressiivne mees, kes lõi temaga vestlust alustanud politseiametnikku. Politseinik laskis teda rünnanud mehele gaasi, misjärel läks mees läheduses olnud taluhoonesse. Majja jõudis minna veel teinegi autos olnud mees ning politseinikele nad maja ust ei avanud. Sündmuskohal olnud politseinikud kaasasid lisajõude ja sisenesid kella 22 ajal majja.
Kõik kolm autos olnud meest viidi asjaolude selgitamiseks jaoskonda. Politsei teatel viitab kogutud info, et autot juhtis 36aastane juhtimisõiguseta mees, kellel politseinikud mõõtsid ka joobe.
“Täname tähelepanelikke ja hoolivaid kodanikke, kes märkasid võimalikku ohtlikku autojuhti ning sellest koheselt teada andsid. Nii saime kiiresti reageerida ja ohtliku liikleja kinni pidada,” tänas Kärdla jaoskonna juht Moonika Raudsepp, kelle sõnul oli tegemist kohalikega.
36aastase mehe suhtes alustati väärteomenetlust juhtimis­õiguseta ja joobes juhtimise ning peatumismärguande eiramise eest, samuti alustati tema suhtes kriminaalmenetlus vägivalla eest võimuesindaja vastu ning ta peeti kahtlustatavana kinni.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411