Reede, oktoober 18, 2019
 

Nädal aasta isa kandidaadi esitamiseks

Tänavu kuuendat aastat korraldavad Hiiumaa naiskodukaitsjad aasta isa valimise.
Veel nädal aega saavad kõik soovijad esitada kandidaate, kelle hulgast Hiiumaa aasta isa 2019 valitakse.
Aasta isa tiitlit saab taotleda isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodunt armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Tiitlisaaja valimisel peetakse silmas ka seda, et aasta isa oleks lisaks laste kasvatamisele silmapaistvalt tubli ka muudel elualadel.
Kandidaat peab olema Eesti vabariigi kodanik ja rahvastikuregistri järgi Hiiumaa elanik.
Ettepanekuid tiitli “Aasta isa 2019” andmiseks võivad teha kõik soovijad 25. oktoobrini meilil hiiumaaisa@gmail.com või saata postiga Kärdla, Väike-Sadama 14, 92411.
Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja perekonna­nime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit, laste arvu, vanuseid ja nimesid ning kandidaadiks esitamise põhjendust.
Hiiumaa aasta isa valitakse naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna liikmete poolt avalikul konkursil üks kord aastas. Seitsmeliikmelisse žüriisse kuuluvad naiskodu­kaitsjad ja sündmuse patroon, ettevõtja Mati Nurs.
Aasta isa tunnustamise pidu on toimunud igal aastal saare eri paigas: Kärdlas, Käinas, Emmastes, Kõpus ja Suuremõisas. Tänavu ootame isasid koos peredega ja samuti kõiki huvilisi Käina kultuurikeskusesse lau­päeval, 9. novembril kell 16.
Kontsertaktus on osalejaile tasuta ja selle korraldavad Hiiumaa naiskodukaitsjad.

HELJA KAPTEIN

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411