Teisipäev, september 10, 2019
 

Üle 600 allkirja soovile: Tali “Talve” tagasi

repro
Järgmise aasta veebruaris linastuvas “Talve” filmi­versioonis löövad kaasa mitmed eelmiste filmide armastatud näitlejad, kuid “Kevades” Arno Tali rolli täitnud Arno Liiver mitte.
See uudis pahandas paljusid Arno fänne, kes eesotsas Mirell-Liis Orgusega algatasid petitsiooni, kogumaks allkirju Liiveri filmi tagasi toomise poolt.
Reede pealelõunaks oli petitsioonile oma allkirja andnud 624 inimest, kes kõik soovivad veebruaris ka Liiverit kinoekraanilt näha.
“Talve” kommunikatsiooni­juht Dagmar Reinolt selgitas, et raamatut filmistsenaariumiks vormistades pidid nad loos tegema mitmeid muudatusi, eesmärgiks muuta see sama lustakaks ja põnevaks nagu eelmised Lutsu-teemalised filmid.
“Küll on aga Arno tegelane loos endiselt olulisel kohal ekraanile ilmumata, nagu on olulisel kohal ka paljud teised vanad tuttavad Lutsu tegelased. Mitmed neist löövad ka ekraanil kaasa,” kinnitas Reinolt.
Nelli Teatajale antud intervjuus tunnistas Arno Liiver, et temaga ei ole mitte keegi ühendust võtnud ning suurt pettumust, et teda filmi ei kutsutud,  ta ei tunne.
Kevade filmis Arnot mänginud Liiver elab Hiiumaal ja on elu hammasrataste vahele jäänud. Möödunud aastal tabati ta roolist rohkem kui neljapromillise joobega.
Uue linateose režissööriks on Ergo Kuld ja stsenaristiks Martin Algus. Film põhineb kirjanik Oskar Lutsu samanimelisel romaanil ja see on järg teiste Lutsu teoste põhjal vändatud filmidele “Kevade” (1969), “Suvi” (1976) ja “Sügis” (1990).

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411