Reede, august 16, 2019
 

Selgusid Hiiumaa meistrid tennises

Tiiu Masing
Tiiu Masing
Samal nädalalõpul, kui Kärdla staadionil viidi läbi meistrivõistlused kergejõustikus ning peeti pallilahinguid võrkpallis, toimusid ka Hiiumaa meistrivõistlused tennises, naiste ja meeste üksikmängus. Alustati neljapäeval ja kohamängud, mis järjestasid võistlema tulnud 12 naist ja 15 meest, peeti pühapäeval, 11. augustil.
Naiste üksikmängus liikus tabeli ülemises pooles võitudega 6:1 6:0 Anni Saare ja poolfinaalis 6:2 6:1 Kadri Räisi üle finaali Maarika Matt. Ka teisena asetatud Kristi Linkov mängis end finaali, kohates esimeses matšis tugevat vastu­panu Kristiina Nõulikult (6:4 7:6) ja alistades järgmisel päeval Marina Väljase 6:2 6:3.
Hiiumaa meistriks naiste üksikmängus tuli Maarika Matt, alistades Kristi Linkovi 6:2 6:3. Kolmanda koha võiduga 6:1 7:5 Marina Väljase üle sai Kadri Räis. Kristiina Nõulik lõpetas meistrivõistlused võiduga Anni Saare üle ja viienda kohaga.
Meeste üksikmängus ei saanud osaleda mullune võitja Andreas Malk. Esimese asetusega ja esimeses voorus mängu­vaba Argo Vasar alustas kolmesetiliste mängudega, saades 7:5 4:6 6:0 jagu Kaspar Kibuspuust ja poolfinaalis otsustavas setis loobumisvõidu andnud Kaupo Valtingust 2:6 6:1 1:0 ning pidas kolme seti “reeglist” kinni ka finaalis.
Finaalis oli aga tema vastaseks paigutuseta tabelisse loositud Oliver Tatar, kes esimeses voorus pani settidega 6:0 6:2 tee kinni Andres Tamme­veskil ja teises mängis 6:3 6:2 üle Tanel Malga. Poolfinaal laupäeva õhtupoolikul, mis võistluste avapäeva vihmast tingituna oli kõikidele meestele juba teine mäng päevas, andis vastaseks noorusaastate rivaali Rando Reiningu. Viimane oli hommikuses, kaks ja pool tundi kestnud mängus 6:2 7:6 jagu saanud teisena asetatud Andres Aprist. Poolfinaalist, mille tulemus 6:3 5:7 7:6 räägib enda eest, väljus võiduga Oliver Tatar.
Pühapäevases finaalis saime näha viimaste aastate parimat meeste üksikmängu finaali, kus esmakordselt täiskasvanute meistrivõistlustel osalenud Oliver Tatar mängis 5:7 6:2 7:5 üle Argo Vasara.
Kolmanda koha võttis võiduga 7:5 6:2 Kaupo Valtingu üle Rando Reining. Viiendast kuni kaheksanda kohani paigutusid Tanel Malk, Kaspar Kibuspuu, Meelis Tursk ja Andres Apri.

Tiiu Masing
Hiiumaa tenniseklubi

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411