Teisipäev, august 27, 2019
 

Rallisõitjad tõid Märjamaalt kaks poodiumikohta

margusefotod.eu
margusefotod.eu
Laupäeval kihutati võidu Märjamaa teedel peetud rahva­rallil. 2WV klassis hiidlastele vastaseid polnud, nii esimene kui ka teine poodiumi­koht toodi kodusaarele.
Märjamaa rahvarallil olid kiireimad Rudolf Uusneem ja Kristo Holtsmann Honda Civicul. Teiseks jäi isast ja tütrest ehk Marko ja Eva Lota Eespakist koosnev ekipaaž Seat Ibizaga. Eespakid pidid Uusneemele ja Holtsmannile alla vanduma napi 10 sekundiga.
Holtsmanni sõnul läks neil võistlus üllatavalt hästi: “Kohe hommikul suutsime näidata head kiirust, võites esimesel ringil nii punktikatse kui ka kaks järgnevat katset.”
Teisel ringil tegi meeskond paar väikest eksimust. “Ühes vasakkurvis sõitsime põllule, kaotades seal umbes 15 sekundit – kiirus oli õige aga kurv vale,” naljatas Holtsmann. Sellest hoolimata jäi ekipaaž Uusneem/­Holtsmann enda võistlus­klassi liidriks.
“Kolmanda ja neljanda ringi tahtsime veidike rahulikumalt võtta, kuid kuna klubikaaslane Marko Eespakk
oli kuklasse hingamas, siis pidime endast ikkagi parima andma, et esikoht ära vormistada,” rääkis Holtsmann.
Rallisõitja lisas, et katsed olid meeldivad – kiired ja enamjaolt kõval pinnasel. Märjamaa rahvaralli korraldajatele jagus tal vaid kiidusõnu.
Märjamaa rahvaralli võiduga tõusid Uusneem ja Holtsmann enda klassis Eesti autospordi liidu (EAL) karikavõistlustes esikohale. Sel hooajal on neil sõita jäänud veel kaks etappi, üks Läänemaal ja viimane Hiiumaal.
Märjamaa rahvaralli oli EAL ja M&L Liiga karikavõistluste viies etapp. Võistluse korraldas MTÜ VilSport Klubi koostöös Märjamaa vallavalitsuse ning EALiga.
Kodusaarel on võimalus taas rahvarallit näha ja omadele kaasa elada juba 8.–9. novembril, mil toimub Hiiumaa rahvaralli. Võistlust korraldab MTÜ Hiiumaa ralliklubi.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411