Reede, juuli 19, 2019
 

Maria Valk esineb muusikalis ja avaldas koos bändiga teise singli

PRESSIMATERJAL
Kuueliikmeline tüdrukute-bänd Lady’s Choice, mille liige on ka hiidlane Maria Valk, avaldas teise singli pealkirjaga “Sellest suvest”.
Tüdrukutebänd sündis, kui Eesti noorte muusikaliteater tõi eelmisel suvel välja muusikali “Sofia”, mille süžee keskmeks on tüdrukutebänd Lady’s Choice.
Bändi liikmete omavaheline keemia ja kooskõla aga ei lõppenud lavalaudadel ja muusikaliväliselt lükati käima sama nimega tüdrukutebänd.
Singel räägib elu nautimisest– sõpradest, kes lisavad ellu positiivsust, ning suvest, mis aitab peale pikka ja pimedat talve taas patareisid laadida. “See on lihtsa sõnumiga lugu, mis räägib sellest kuidas suvel on inimestel rohkem vabadust, et nautida puhkust, käia festivalidel ja lihtsalt sõpradele rohkem aega pühendada,” kommenteeris loo olemust lauljatar Maria Valk.
Bändi koosseisu kuuluvad äsja näitleja erialale valitud Viljandi kultuuriakadeemia tudeng Maria Valk, lauljannad Kaia-Liisa Kesler, Linda Ellen Toom, Siret Tuula ning superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Hele-Mai Mängel ja Ketter Orav, kes on suuremale avalikkusele tuntuks saanud kui “Eesti laulu” finalist Kea.
Singli “Sellest suvest” autor on Kaarel Orumägi ning produtsent, bändi okeiokei üks eestvedajatest, Gevin Niglas.
Lady’s Choice’i seda ja teisi lugusid saab ka sel suvel kuulda Eesti noorte muusikaliteatri muusikali “SOFIA” laval. Etendused toimuvad Türi kultuurikeskuses 08.-11. ja 22.-25. augustini.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411