Reede, juuni 21, 2019
 

Tuult tiibadesse, Hiiumaa koolilõpetajad!

Maris Simsalu
Hiiumaa Gümnaasium
12. a klass
Jaanika Alevi – kuldmedal
Marta Eller – kuldmedal
Anette Matto – kuldmedal
Elis Tisler- hõbemedal
Taavi Arbo
Kristella Küttim
Hanna Lige
Edgar Liiber
Mattias Malk
August Mänd
Julius Mänd
Siim Otsak
Berit Rajaveer
Gritt-Marleen Rakkaselg
Kristo Rand
Marko Roots
Debora Saarnak
Rando Suuster
Karmen Telvik
Anne-Mai Valk
Klassijuhataja Ene Tisler

12. b klass
Nataly Sofie Kiisel – kuldmedal
Triin Helimets – hõbemedal
Markus Martin – hõbemedal
Marleen Začek – hõbemedal
Mark Dmitrovski
Oliver Hiius
Andres Aleksander Kase
Helina Kivi
Karmo Kutser
Rauno  Rand
Liis Rõmmel
Miina Sooster
Risto Sten Teemets
Jaan-Martin Ugam
Rasmus Vaht
Klassijuhataja Jana Uuskari

Mittestatsionaarse õppe
12 klass
Gerli Kesküla
Grete Olev
Heilika Purge
Anni Rätsep
Siret Sahtel
Ande Suuster
Klassijuhataja Külli Jesmin

Kärdla Põhikool
9. a klass
1. Elerin Eestleol
2. Eliise Kesküla, kiituskiri
3. Sandra Laur
4. Viktoria Lohk
5. Anett Matt, 4 ja 5
6. Johannes Niinemäe
7. Eliis Rajaveer, 4 ja 5
8. Alois Rosenštok
9. Holger Sepma
10. Minni Simsalu, 4 ja 5
11. Taavi Toss, 4 ja 5
12. Carl-Kristo Trepp
13. AndrisValk
14. Isabel Veeber
Klassijuhataja Tiina Viisut

9. b klass
1. Quentin Apri, 4 ja 5
2. Sirelin Gavrilov
3. Linda Jürimäe, 4 ja 5
4. Karl Erich Kask
5. Maria Mäeots, 4 ja 5
6. Kevin Mäetagas
7. Liis Mändmets, 4 ja 5
8. Siim Piht, 4 ja 5
9. Karoliina Pilv
10. Eliisabet Rehepap
11. Maitis Roosimaa
12. Laura Salusoo
13. Säde-Reete Servet
14. Jaanus Sõmer, 4 ja 5
15. Siiri Talts, kiituskiri
16. Maribel Tubala, kiituskiri
17. Jander-Eric Uusmaa
18. Karl Värva
Klassijuhataja Vladimir Barinov

Käina Kool
9. klass
Gudrun Martin, kiituskiri
Karoliina Mustkivi, kiituskiri
Catlin Hüüdma
Oliver Kane
Karl-Markus Kivioja
Mait Konts
Katariina Koor, 4 ja 5
Marten Laupa, 4 ja 5
Stiina Lepamaa
Aiki-Kerlin Paap, 4 ja 5
Rasmus Padari
Karlis Paulus
Georg Rüütel, 4 ja 5
Karlis Saarna
Kevin Markus Rohtvee
Johannes Tammerand
Sander Teller
Kaisa Ulla
Klassijuhataja Maiu Hiis

Emmaste Põhikool
9. klass
Riste Sofie Käär, kiituskiri
Kristjan Ugam, kiituskiri
Jakob Valk, kiituskiri
Rando Luup
Rasmus Nigu
Taaniel Remmelg
Erki Vander
Klassijuhataja Tiina Koit

Lauka Põhikool
9. klass
Anni Kark, 4 ja 5
Aare-Aigar Kobar
Robin Lehtla
Eerik-Reimo Pihel
Villem Proos
Raigo Rako
Jaanika Sepp
Merili Tursk, 4 ja 5
Kenet Vaino
Eva-Maria Sults, 4 ja 5
Klassijuhataja Aave Kark

Palade Põhikool
9. klass
Kevin Huuk
Karl-Richard Kuus
Steven Kuusik, 4 ja 5
Hargo Liiving
Travis Olle
Edvin Orav
Mihkel Mattias Proos, 4 ja 5
Herman Reinpal
Klassijuhataja Thilo Fürstenberg

Suuremõisa Lasteaed-Põhikooli 6. kl
Egon Naur
Bert Omann, 4 ja 5
Richard Rannu
Naatan Treimann, 4 ja 5
Mikk-Kristjan Tüür
Klassijuhataja Jaana Omann

R. Tobiase nim Kärdla Muusikakool
Pärni Kuuse – trompet
Õpetaja Mart Roots
Artur Reitalu – kitarr
Õpetaja Marika Markus
Karmen Telvik – klassikaline laul
Õpetaja Raili Kaibald

Käina Huvi- ja Kultuuri­keskuse huvikool
Rebeka Johanna Puttonen – klaverieriala põhiõpe
Õpetaja Olesja Voronjuk
Anne-Mai Ugam – klaveri­eriala vabaõpe
Õpetaja Olesja Voronjuk
Katariina Koor – kunstieriala põhiõpe
Õpetaja Silli-Mai Kütt

Hiiumaa Spordikooli IV lend
Kergejõustik
Jaan-Martin Ugam
Jaanika Alevi
Marta Eller
Edgar Liiber
Treener Toivo Pruul

Orienteerumine
Triin Helimets
Marta Eller
Eliise Kesküla
Treener Anu Saue

Jalgpall
Rando Suuster
Karl Värva
Rasmus Padari
Kristjan Ugam
Treener Mario Degtjov

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411