Reede, mai 31, 2019
 

FC Hiiumaa U11 esimene turniir

erakogu
U11 vanuserühm saab Eesti meistrivõistlustel mängida turniirisüsteemis ning seda meie võistkond ka EMV registreerimisel valis. See tähendab päeva, kus on korraga rohkem mänge kui üks, aga ei pea sõitma üle nädala üheks mänguks võõrsile. Sel korral olime meie turniiri korraldaja rollis ning kohale sõitsid: Tallinna FC Ajax, Tallinna JK Augur ja Anija JK võistkonnad.
U11 mängib 2×15 minutit 5+1 süsteemis ning meie väljakumeister Hillar Pikk oli üles seadnud mängudeks kaks väljakut.
Mängude tulemused: FC Hiiumaa-Tallinna FC Ajax 0:2; FC Hiiumaa-Anija JK 3:0; FC Hiiumaa-Tallinna JK Augur 2:4; Tallinna JK Augur-Tallinna FC Ajax 2:0; Tallinna JK Augur-Anija JK 7:0; Anija JK-Tallinna JK Ajax 1:2.
U11 vanuserühmas Eesti jalgpalli süsteemis edetabeleid ei peeta, kuna peetakse oluliseks võistlusmängu kogemuse andmist noortele mängijatele.
Meie võistkond mängis koosseisus Kätlin Valk, Marek Valk, Markus Voolma, Kaspar Voolaid, Cristian Hirvelaan, Renar Ild, Frida Valting, Mall-Kristell Kattel, Tauri Lehtsaar ja Rudolf Lubjak, treener Mario Degtjov.
Täname kohtunikutöö eest Tanel Kleed ja Andris Valku ning fotode eest Kaspar Voolaidi vanemaid!
Võistkonnal on ees veel juunis üks turniir Tallinnas ning augustis kaks turniiri, millest üks Keilas ja teine Tallinnas.     Kristi Linkov

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411