Teisipäev, mai 21, 2019
 

Emmaste tenniseväljak sai uue katte

Kristiina Saarnak
Hiiumaa kaasava eelarve võiduidee, 188 hiidlase toetuse pälvinud Emmaste tenniseväljaku uuendamine on lõpule jõudnud ja huvilised saavad sel suvel tennist mängida märksa paremates tingimustes.
Parima pakkumise tegi Emmaste spordiklubile Ernst OÜ Unigrass, sama firma, mis eelmisel aastal ka Emmaste jalgpalli miniarena katte välja vahetas.
“Töövahendid ja töömehed jõudsid Emmastesse käesoleval nädalal ning pikkade tööpäevade tulemusena saime objekti laupäeval vastu võtta,” selgitas spordiklubi juhatuse liige Tõnis Saarnak. Ta tunnustas Unigrassi kiire ja kvaliteetse töö eest ning tõi eraldi välja Joosep Niidi ja Emmaste Kommunaali panuse. “Joosep Niit tegi tenniseväljaku juures ka ise pikki tööpäevi, aidates materjali traktoriga vedada. Eriti oluline oli see täiteliiva puhul, mida väljakule kulus tonnide viisi,” märkis
Saarnak.
Tööde käigus tasandati 2006. aastal valminud tennise­väljaku alus, paigaldati foonid, valati võrgupostid betooni, paigaldati täiteliiv, kaeti väljak kunstmuruga ja jooniti see.
Tehtud tööde maksumus oli ligi 10 000 eurot ja raha sai klubi Emmaste osavalla kaasavast eelarvest. Tennise­väljak on nüüd mänguvalmis, teha tuleb veel mõningaid järeltöid, samuti soetada tennise­varustust ja paigaldada põrkesein, kus algajad saaks lööke harjutada. Ka otsib Emmaste spordiklubi Ernst võimalusi, et luua piirkonna noortele võimalus tennist mängida. Esimene samm võiks olla reketite hankimine ja kehalise kasvatuse õpetajate kaasamine.
“Aitäh kõigile hiidlastele, et toetasite piirkonna jaoks olulise spordiobjekti korda tegemist,” tänas Tõnis
Saarnak spordiklubi nimel. Veel andis ta lubaduse võtta väga tõsiselt kohustust uuenenud väljakut hoida ja säilitada.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411