Reede, aprill 12, 2019
 

Norgani karikad läksid Tikerpuudele

ELMET ORASSON
Laupäeval peeti Käina spordikeskuse lasketiirus 12. korda Ervin Norgani nimelist mälestusvõistlust õhkrelvadest laskmises.
Hiiumaa  laskespordiklubi president Aimar Hansen ütles, et võistlus läks päris hästi, kuigi osalejaid oli tänavu veidi vähem – 25 sportlast, kellest seitse laskis nii õhupüssist kui õhupüstolist.
Mälestusvõistluse reeglid näevad ette, et Norgani karikas ei tohi Hiiumaalt välja minna, seetõttu võidab selle õhupüssilaskmises kõrgeima koha saavutanud hiidlane. Sel aastal võitsid karika Riina Tikerpuu, kes naiste arvestuses pälvis teise koha ja Kalmar Tikerpuu, kes oli meeste arvestuses neljas.
Õhupüssist laskmise esikoha võitis Toomas Kirss, teise Elmet Orasson ja kolmas koht läks Raivo Roosilehele. Naiste arvestuses oli võitja Olivia-Stella Salm, teine Tikerpuu ja kolmas Mairi Villmäe.
2002–2005 sündinute vanuse­klassis paistis püssilaskmises jälle silma Lili Karukäpp, kes võistles esimest korda püsti­asendis ja saavutas kohe teise koha. Esimene oli Pärni Kuuse ja kolmas Miko Sedrik.
2006. aastal sündinute ja nooremate toelt laskmises tuli medalivõitjaks Rainer Tikerpuu, kel jäi maksimumist puudu vaid üks silm. Teise koha sai Erik Pruul, kolmanda Jakob Hiiemets.
Õhupüstolist laskmise esikolmik oli järgmine: esikoht Elmet Orasson, teine Paavo Rooba ja kolmas Tiit Vannas.
Naiste õhupüstolist laskmises võitis esikoha Liivi Hansen, teise Annika Koppel ja kolmanda Riina Tikerpuu.
Ühe lasu võistlusel olid täpseimad püssiga lastes Olivia-Stella Salm ja püstolist lastes Elmet Orasson.
Hiiumaa laskespordi edendaja Ervin Norgani (1928–2005) mälestusvõistlus lõpetas ühtlasi Hiiumaa laskevõistluste hooaja.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411