Teisipäev, aprill 16, 2019
 

Lahkuv õpetaja kutsub Seebikarbi rallile

Harda Roosna | Hiiu Leht
24 aastat Kärdla koolis tööõpetusõpetajana töötanud ja Hiiumaa tööõpetuse ainesektsiooni arendanud Ain Jepišovi jaoks jääb see kooliaasta Hiiumaal viimaseks.
Nagu ka tänavune, järjekorras kümnes Hiiumaa seebi­karbi ralli. Jepišov kutsub kõiki, kellele meeldib tehnika ja konstrueerimine, sport ja hea tuju, osa võtma maakondlikust tehnika­sündmusest “Seebikate ralli”. Aega registreerumiseks on 1. maini ja väga oodatud on ka sponsorid, kes kataks auhinnalaua. Registreerumist ta veel veab, aga ralli korraldamise võtab talt üle Andres Laanejõe Hiiumaa mudeliklubist.
Jepišov kutsub sponsoreid toetama võistluse korraldamist ja läbiviimist. Firmade, teenuste või toodete reklaami võib paigutada osalejate autodele, samuti ürituse läbiviimise alale paigutatud lippudele, trükistele või plakatitele.
Üritust võib toetada ka, aidates korraldamisel, osaledes žürii töös, premeerides osalejaid ja võistlejaid ning nende juhendajaid auhindadega, kattes korraldus­kulusid või aidates osalejatel sõidukeid valmistada.
Jepišov: Ma ei jää võõraks
“Asendamatuid ei ole – kui keegi ära läheb, tuleb ikka keegi asemele,” ütles Jepišov eile oma uhkelt sisustatud tööõpetuse majas. Tema andmetel kandideeris tema asemele kaks inimest ja see, kes tema teada valituks osutus, on tema meelest väga hea kandidaat.
Jepišov ütles, et kolib mandrile, Läänemaale isiklikel põhjustel, aga jääb saarega siiski seotuks.
Ta tunnistas, et kui oled nii kaua ühe kohaga olnud seotud, on ennast päris raske ümber istutada. Seda, mida ta Hiiumaalt igatsema jääb, ta konkreetselt öelda ei oskagi: “Kõik see kupatus on nii külge kasvanud – kõigest on kahju, loomulikult… töökoda on üles ehitatud, sellega oleks võinud rahulikult pensioni välja vedada, seal tuleb kõike otsast peale alustada, sõbrad, kolleegid, käsitööselts…, aga ma ei jää võõraks,” kinnitas ta, et jätkab koostööd käsitöö­seltsiga. “Loodan, et põhikool lubab mul siin käia seppade suvekooli tegemas – sepikoda ma kaasa ei võta,” lisas Jepišov.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411