Laupäev, aprill 20, 2019
 

Arvo-Jüri Risti viimane võistlus

Hiiumaa Spordikool
Hiiumaa kabeklubi käis võistlemas Eesti meeste 71. meistri­võistlustel vene kabes, mis sel korral toimusid Tartus 4.–7. aprillini, vahetult peale Arvo-Jüri Risti 75. aasta juubelit.
Kokku läks tiitli nimel võistlema 15 sportlast, kelle seas ka üks rahvusvahelise meistri järguga Venemaad esindav sportlane Andrej Kalachnikov. Viimane kogus kaheksa vooru järel enim punkte, aga kuna sportlane võistles väljaspool arvestust, siis Eesti meistritiitliga teda ei kroonitud.
Meistersportlase järguga Arvo-Jüri Rist võitis kolm, mängis viiki ühe ja kaotas kolm partiid, sai kokku üheksa punkti ning väga tubli viienda koha. Üheksa punkti kogusid nii neljandale kohale tulnud
Indrek Migur kui Arvo-Jüri Rist, kuid koefitsiendiga tuli Arvo-Jürile viies koht. Selle võistlusega pani Arvo-Jüri oma sportlaskarjäärile väga korraliku punkti.
Arvo-Jüri vend Raivo Rist, kes samuti omab meistersportlase järku, tuli kahe võidu, kahe viigi ja kolme kaotusega seitsmendaks. Vennad kahjuks või õnneks omavahel mängu­laudadel kokku ei saanud.
Eesti meistriks krooniti Arno Uutma nelja võidu ja nelja viigiga.
Teisipäeval, 16. aprillil lahkus Arvo-Jüri Rist meie seast.
Kristi Linkov

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411