Teisipäev, märts 5, 2019
 

Oolup-Padu võitsid kolmanda meistritiitli

Valentin Larionov
Dago jahtklubi jääpurjetajad Olev Oolup ja Andrus Padu eelmisel nädala­vahetusel Pärnu lahel peetud Eesti meistrivõistlustel konkurentidele Monotüüp XV klassis teistele võimalust ei andnudki.
Kaheksast sõidust kuuel oli tiim Oolup–Padu finišis esimesena, korra kolmanda ja korra neljandana. Halvima sõidu aeg arvesse aga ei läinud ning üheksa punktiga saavutasid nad kuue paadi seas meistritiitli. Hõbeda said Ott Kolk–Juhan Kolk Saaremaa Merispordi seltsist ning pronksmedalid riputati kaela sama klubi meestele Indrek Aavikule–Siim Valgrele.
See oli ekipaaži Oolup–Padu järjekorras kolmas Eesti meistri tiitel. Lisaks on nende auhinnariiulil Euroopa meistrivõistluste pronksised medalid 2017. ja 2018. aastast.
Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlustel võidutses Ice-Optimist klassis Georg Paomees, DN klassis Mihkel Kosk ja DN juunioride seas Melvin Aasav.
Lahtiste Eesti meistrivõistluste raames oli Pärnu jääle võidu purjetama tulnud 46 jääpurjetajat Eestist, Lätist, Venemaalt, Poolast ja Prantsusmaalt.
Keeruliste ilmastikuolude tõttu selgusid Eesti meistrid kahe päeva kaheksa sõidu kokkuvõttes.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411