Reede, märts 15, 2019
 

Hiiumaa esimesed sisekergejõustiku meistrivõistlused

TIINA KOIT
Naistepäeva eelõhtul viidi Emmaste spordi­hallis kergejõustikuklubi Hiiker algatusel ning Emmaste spordientusiastide kaastöös läbi Hiiumaa täiskasvanute esimesed sisekergejõustiku meistrivõistlused.
Naiste arvestuses tuli kahekordseks meistriks Anna-Brita Tall, kes võitis kaugushüppe tulemusega 4,78 meetrit, edestades napi kuue sentimeetriga Tiina Koitu. Kolmas oli Helena Pruul.
Teise kulla teenis Tall kuulitõukes tulemusega 9,23 meetrit. Teine oli taas Koit ja kolmas Annabel Pielberg.
Pielberg võitis 40 meetri sprindi ajaga 6,1 sekundit, võrdselt 6,2 sekundiga olid teine-kolmas Pruul ja Koit.
Naiste kõrgushüppes kerkis kõrgeimale Kristina Joarand, kellele tõi võidu tulemus 1,50 meetrit, neljanda, hõbedase medali teenis Koit ja kolmas oli Kreete Pilv.
Meeste konkurentsis tegid kuldse duubli Marcus Mäll ja Jaan-Martin Ugam. Mällile polnud vastast 40 meetri jooksus, kus ta võttis võidu ajaga 5,3 sekundit, teine oli Hergo Tasuja ja kolmas Ugam.
Kuulitõukes tõukasid võistlejad erinevat kaalu tõuke­vahendiga ehk nii raske kuuliga, kui nende vanuseklassis ette nähtud. Nii võttis teise alavõidu Mäll, kes viiekilose kuuli saatis 11,18 meetri kaugusele, teine oli sama raske kuuliga tõuganud Taaniel Remmelg ja kolmas seitsmekilose kuuliga katsed sooritanud Tasuja.
Kaugushüppes võttis alavõidu Jaan-Martin Ugam tulemusega 5,79 meetrit, teine oli tema vend Kristjan Ugam ja kolmas Tasuja.
Kõrgushüppes olid kaks esimest samad: Jaan-Martin Ugam sai võidutulemuseks 1,70 meetrit, teine oli Kristjan
Ugam ja kolmas Taaniel Remmelg.

Hergo Tasuja

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411