Teisipäev, jaanuar 15, 2019
 

Kool kutsub jalgsi õuekoosolekule

erakogu
Esmaspäeval, 7. jaanuaril tegi Kärdla põhikool algust jalutades toimuvate õuekoosolekutega Hiiumaal. Üleskutse esitati ka kõigile teistele Hiiumaa asutustele ning ettevõtetele.
Uus koosolekuvorm nimega “Talk&Go” kutsuti ellu Hiiumaa arendus­keskuse ja Kärdla põhikooli koostööna. Hiiumaa arenduskeskuse noorte ettevõtluskonsultant Henri Reeder ütles, et tegemist on esimese koostööalgatusega, mille arenduskeskus koostöös Kärdla põhikooliga ellu kutsus. “Selle algatuse elluviimisega näitas Kärdla põhikool, et on tõesti oma ettevõtliku kooli tiitlit väärt.” Kärdla põhikooli juhtkond läbis u 3,5 kilomeetrit ja tehti 6000 sammu.
Kärdla põhikooli direktor Margit Kagadze oli tulemusest vaimustatud: “Tunniseid välikoosolekuid viime läbi kord nädalas kuni kooliaasta lõpuni ja väljakutse on minna õue iga ilmaga. Soovime sellega olla positiivseks eeskujuks kogu kooliperele. Liikumine paneb mõtted tööle!”
Kärdla põhikool ja Palade põhikool kuuluvad võrgustikku Ettevõtlik Kool. Võrgustik koondab Eesti koole, mis rakendavad põnevat ja kaasavat õppimismetoodikat.
Ettevõtlik Kool on ühtlasi ka  haridusprogramm, mis toob koolidesse ja lasteaedadesse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu. Kokku kuulub võrgustikku üle Eesti 102 kooli ja 8 lasteaeda.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411