Teisipäev, detsember 18, 2018
 

Mida teha kui pank lükkab teie laenutaotluse tagasi?

erakogu
Ärge muretsege, kui olete panga poolt tagasi lükatud. Teil on endiselt võimalusi, kui soovite laenu võtta. Tänapäeval on väga hea alternatiiv- interneti-laenud ning neid pakuvad ettevõted nagu Monefit.

Te võite küsida: “Kas teiste laenuandjate laen ei ole liiga kallis?” Jah, nii see on enamikul juhtudel. Seetõttu tuleks kiirlaenu näha ainult teie jaoks alternatiivina, kui pank teile laenu ei andnud.

Internetis kiirlaenuandjad ei määra tavaliselt pankadele kohaselt rangeidd nõudeid. Te ei pea muretsema paljude kriitiliste probleemide pärast ning samal ajal saate oma laenu väljamakse palju kiiremini ja täiesti turvaliselt.

Interneti laenude plussid ja miinused

On mitmeid liiki veebilaene, näiteks veidi suuremad tarbimislaenud ja väike ja kiire laenamine. Selliste laenude peamine eelis on see, et neid makstakse väga kiiresti ja väga lihtene on saada heaks kiitu. Samal ajal võite raha kulutada just nii, nagu soovite.

See on ka väga ligipääsetav laen, sest kui teil on vaja Interneti-ühendust, siis on sul tegelikult juurdepääs SMS-laenudele ja laenudele suurte tarbimislaenude saamiseks.

Suurimaks puuduseks on loomulikult hind. Pole saladus, et see on palju kallim kui laen pangas, mis võetakse konkreetse eesmärgi saavutamiseks ja kus antakse tagatis.

Enne laenamist

Enne Interneti-laenu võtmist peate hoolikalt kaaluma, kas see on teie jaoks hea mõte. Kui olete pangas äsja tagasi lükatud, on sellel veel üks põhjus. Sa peaksid panga nõustajaga läbirääkima, kui valite laenuandjat Internetis.

Siin on veel mõned asjad, mida enne laenu kaaluda:

Kõigepealt peaksid laenuandjad võrdlema veebilehel nagu Askfinancer.com, et leida kõige sobivam laenuandja.

Te ei tohiks laenata selle jaoks,et osta asju, mida te ei vaja.

Sa peaksid kaaluma pigem säästmist kui laenamist.

 

Kommentaarid: 1

(kommenteerimine on suletud)

 
  • Kati-Maarika

    No kui üks pank ei anna, siis mõni teine ikka annab. Või tuleb kasutada leebemate tingimustega portaale. Kui minna lehele https:superlaen.ee siis seal on mõned head pakkumised kohe välja toodud.

     
     
     
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411