Reede, detsember 21, 2018
 

Maarika Matt võitles välja turniirivõidu

Marina Väljas
Tol hilisõhtul sain sõnumi mobiilile, kus kõige lõpuks kirjas: “…mina mängisin viis mängu ja võitsin tänase võistluse”. Sõnumi saatis Maarika Matt, kes koos Marina Väljasega startis 16. detsembril SEB liigatennise naiste kolmanda liiga üksikmängu 2019. aasta hooaja esimesel turniiril, kuhu oli registreerunud 26 võistlejat.
Kummalgi ei olnud sel määral eelmise hooaja punkte, et tabelisse paigutust saada ja nad sattusid juba teises ringis kokku paigutatud mängijaga. Marina Väljase teekond sellel turniiril lõppeski kaotusega 2:8 Mai Kaldale (3.–4.).
Maarika Matt võttis teises ringis sama tulemusega rajalt maha esimese asetusega Maris-Jane Jõekalda ja seejärel Kerstin Lossi (5.–8.) tulemusega 8:5. Poolfinaalis tuli tallegi vastu Mai Kalda, kelle Maarika mängis üle 8:2. Finaalis, samuti esimesest ringist alustanud Kirsi Jundasega oli Maarika võiduskoor 8:2.
Milline tore avang 2019. aasta hooajale! Selle saavutuse “tagalaks” on kuus aastat tennisega, sihiteadlik ja väga mitmekülgne treenitus ning summa summarum – Maarika pühendumus sellele, mida ta teeb.
Samal nädalavahetusel olid võistlustules ka Hiiumaa tenniseklubi mehed Andreas Malk ja Kaupo Valting, kes panid end proovile SEB liigatennise meeste kolmanda liiga üksikmängu uue hooaja avaturniiril. 19 võistlejaga tabelis oli neil loosiõnne alustada 16 seas. Kaupo Valting jäi seekord võiduta, aga Andreas Malk sai jagu kahest esimesest vastasest. Jevgeni Agnevtšikov (5.–8.) ja Margus Simson (3.–4.), kes tõkestas Kaupo edasipääsu, alistusid tulemusega 8:7. Poolfinaalis tuli Andreasel vastu võtta kaotus 1:8 kolmanda liiga esinumbrilt ja turniiri võitnud Madis Eichlerilt.
Andrease kolmas-neljas koht hooaja esimesel turniiril lubab loota, et näeme teda ja teisi hiidlasi osalemas ka sarja järgmistel etappidel.
Meeste teise liiga paarismängu esimesel etapil tegi kaasa Tanel Malk, paariliseks Erik Puskar. Nelja alagrupiga turniiril võitsid Malk ja Puskar kahte vastast (1:6 6:4 10:8 ja 6:2 6:3), aga alagrupi võitjad, neljanda asetusega Rainer Änilane – Stan Nahkor olid neist üle 6:2 6:7 ja esinelikusse veel ei pääsetud.
Tiiu Masing
Hiiumaa tenniseklubi

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411