Reede, november 16, 2018
 

Heinma keskkonna­ministeeriumi asekantsleriks

KESKKONNAMINISTEERIUM
Keskkonnaministeerium teatas, et keskkonnakorralduse asekantsleriks sai Kaupo Heinma (pildil). Tugiteenuste ja maapoliitika asekantslerina jätkab Margit Martinson. Keskkonna­ministeeriumis on nüüd täidetud kõik viis asekantsleri ametikohta.
Hiiumaalt pärit Heinma töötas viimased viis aastat keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna juhatajana. Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal juhtis ta kemikaalide ja jäätmete rahvusvahelist töögruppi.
Meenutagem, et 2004. aastal oli ta Eesti noorim vallavanem, kui 23aastasena võttis enda õlule Püha­lepa valla juhtimise.
Asekantsleri ametis peab Kaupo Heinma suurimaks väljakutseks ringmajanduse strateegia koostamist ning elluviimist selliselt, et otsuste tegemise aluseks oleksid turumajanduse põhimõtted.
Oluline on tema sõnul ka ühtse maapõuepoliitika arendamine ning elluviimine koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga.
Ministeeriumi asekantsleritena töötavad veel Margit Martinson, Kristi Klaas, Harry Liiv ja Marku Lamp. Keskkonnaministeeriumi kantsler on Meelis Münt.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411