Reede, november 9, 2018
 

Aivar Viidik liitus Reformierakonnaga

 

Harda Roosna
Hiiumaa valla volikogu esimees Aivar Viidik (50) liitus Eesti Reformierakonnaga (RE) ja kandideerib riigikogu valimistel. “Teen seda eelkõige nii oma kodukoha Hiiumaa kui kogu Lääne-Eesti piirkonna arengu ja inimeste hüvanguks,” ütles Viidik saadetud pressiteates. “Tallinnast vaadates võib Lääne-­Eesti ja saared tunduda kauge ääremaana, kus vaid suvel elu käib, tegelikult aga elavad siin usinad ja nutikad inimesed, kellel on piisavalt ettevõtlikkust, et arendada nii kogukonda kui Eestit tervikuna. Kuna aga päris kõik vabaturu reeglid ääremaadel ei kehti, vajab Lääne-Eesti rohkem nii riigi hoolimist kui tuge. Nimetame seda siis regionaalpoliitikaks. Just selle parimal moel elluviimisele kavatsen keskenduda.”
Erakonnaga liitumine oli täpselt ajastatud: esmaspäeva keskööl kukkus tähtaeg kandideerida RE sisevalimistel ja Viidiku nimi ilmus äriregistrisse RE liikmete loetellu kolma­päeval.
Viidik jätkab tööd volikogu esimehena. “Oleme olnud teadlikud Aivari kavatsustest ja seda teemat koos temaga fraktsioonis arutanud,” sõnas Ühine Hiiumaa fraktsiooni esimees Üllar Padari. “Toetame tema püüdlusi nii riigikokku saamiseks kui ka jätkamist Hiiumaa vallavolikogu esimehena.” Eelmise aasta kohaliku omavalitsuste volikogu valimistel kandideeris Viidik valimisliidu Ühine Hiiumaa ridades, kogus 88 häält ja osutus valituks.
Järgmise aasta 3. märtsi riigikogu valimistel kandideerib Viidik viiendas, Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa valimisringkonnas.                                                                               HARDA ROOSNA

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411