Teisipäev, november 27, 2018
 

20. Kadriturniiri võitis Selver Spordikooli võistkond

Katrin Laan
Laupäeval peeti Kõrgessaare vaba aja keskuses juba ­20.­ Kadriturniir võrk­pallis, kus osales tänavu neli võistkonda.
Hiiumaalt oli väljas vaid üks naiskond, võistlemas oli ka Ridala.
Kuna Selveril oli kaasas 15 mängijat, moodustasid nad neist kaks võistkonda – Selver Audentes ja Selver spordikool, kes ka turniiri võitis.
Pinget jagus päeva lõpuni, sest meeskonnad paigutati turniiri tabelis nii, et eeldatavad võitjasoosikud kohtuksid just päeva viimases mängus. Nii ka läks.
Südi mängu näidanud Ridala pidi siiski vastu võtma kolm kaotust ja leppima neljanda kohaga. Selver Audentes jäi kolmandaks, võites Ridalat. Hiiumaa naiskonnal tuli tasavägises mängus alla vanduda Selveri spordikoolile ja koju toodi turniiri hõbemedal.
Võidumeeskond Selveri spordikool mängis koosseisus Mirjam Saaron, Dolores Tooming, Stefi Siht, Laura-Liisa Maiste, Stella Maria Pertens, Cristyn Lilienthal ja Anett Mõllits. Hiiumaad esindasid Marge Vähter, Marina Väljas, Jaana Üksik, Kristi Linkov, , Mari Vahtra, Terje Lees-Leesmaa, Piret Põllu, Mari-Liis Leivalt, Monika Ild ja Anett Matt.
Võrkpallipäev Kõrgessaare vaba aja keskuses algas aga hoopiski Coolbet Rahvaliiga mänguga, kus omavahel kohtusid Hiiumaa ja Selver Tln. Evelin  võistkonnad. Mäng oli väga tasavägine. Viiendas otsustavas geimis läks Selver Tln. Evelin juhtima, sellele järgnes aga Hiiumaa viiepunktiline spurt, mis seisu viigistas. Lõppkokkuvõttes võitis siiski Selver Tln. Evelin kahe punktiga.
Igati põnev võrkpallipäev Kõrgessaares lõppes alles veidi enne seitset õhtul. Parimatele olid auhinnaks medalid ja karikad. Torti ning kringlit jagus kõigile osalejaile.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411