Reede, oktoober 19, 2018
 

Veel nädal saab esitada Hiiumaa aasta isa kandidaate

Tänavu viiendat aastat korraldavad Hiiumaa naiskodukaitsjad Hiiumaa aasta isa valimist ja loovad isadele võimaluse tunda end ühel päeval erilisena. Samuti pöörata erilist tähelepanu isa rollile perekonnas ja ühiskonnas.
Aasta isa tiitlit saab taotleda isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodunt armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Tiitlisaaja valimisel peetakse silmas ka seda, et aasta isa oleks lisaks laste kasvatamisele silmapaistvalt tubli ka muudel elualadel.
Kandidaat peab olema Eesti vabariigi kodanik ja rahvastiku­registri järgi Hiiumaa elanik.
Ettepanekuid tiitli “Aasta isa 2018” andmiseks võivad teha kõik soovijad 27. oktoobrini meilil hiiumaaisa@gmail.com või posti teel Kärdla,
Väike-Sadama 14, 92411.
Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja perekonna­nime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit, laste arvu, vanuseid ja nimesid ning kandidaadiks esitamise põhjendust.
Konkursi eesmärgiks on väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste kasvatamisel, aga ka tema vabatahtlikku tegevust.
Isadepäeval kuulutatakse viiendat korda välja aasta isa tiitli saaja. Kandidaate, kellele võib selle tiitli omistada oodatakse nii asutustelt, organisatsioonidelt kui ka eraisikutelt.
Hiiumaa aasta isa valitakse naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna liikmete poolt avalikul konkursil üks kord aastas. Seitsmeliikmelisse žüriisse kuuluvad naiskodukaitsjad ja sündmuse patroon, ettevõtja Mati Nurs.
Aasta isa tunnustamise pidu on toimunud igal aastal Hiiumaa eri paigas: nii Kärdlas, Käinas, Emmastes kui Kõpus. Tänavu ootame isasid koos peredega ja samuti kõiki huvilisi Suuremõisa lossi laupäeval, 10. novembril kell 15.
Ettevõtmine on osalejaile tasuta.

HELJA KAPTEIN

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411