Teisipäev, oktoober 9, 2018
 

EOK tunnustas perekond Kesküla

Harda Roosna | Hiiu Leht
[/media-credit]
Harda Roosna | Hiiu Leht
Eesti Olümpiakomitee tunnustas Eestimaa sportlikke perekondi, kes valiti kõigist 15 maakonnast. Hiiumaal osutus valituks perekond Kesküla – vanemad Märt ja Meeli ning lapsed Eliise (15), Herta (12), Atso (8) ja Miina (5), kes kõik tegelevad orienteerumisega.
Kõige rohkem võistlusi ja parimad tulemused on ette näidata Eliisel, kes sel aastal kuulus Eesti juunioride- ja noorte orienteerumisjooksu ettevalmistuskoondisesse ning kellel medalikapis ligi 30 Eesti meistrikulda.
Eestimaa sportlikud pered, kes valiti välja koostöös maakondlike spordiliitudega, said koos tunnustusega Eesti Olümpiakomiteelt preemiaks koguperekülastuse nädalavahetusel toimunud Tallinn International Horse Show’le koos ööbimisega Hilton Tallinn Park hotellis.
Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaa sõnul on peresport üks valdkondadest, mida EOK peab spordis oluliseks ja millesse panustab. “On teada, et koolis ei saa lapsed piisavalt kehalist koormust ja seetõttu on oluline just vanemate roll lastele sportimisharjumuste tutvustamisel, kindlasti võiks teha seda vabal ajal üheskoos, mis omakorda liidab perekonda ning tugevdab pereväärtusi,” ütles Sõõrumaa.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411