Reede, august 31, 2018
 

Uksed avab Peetri Pizza

erakogu
Septembri esimeses pooles avab Kärdla Selveris uksed pitseeria Peetri Pizza.
OÜ AG Service juhatuse liige Grete Mäeots ütles, et mõte avada Peetri Pizza Hiiumaal tekkis juba mullu novembris, kui Tallinnas avati ettevõtte esimene pitseeria. Ettevõttel on Tallinnas lõunasöögi­kohvik ja osutatakse catering teenust, lisaks on nad ka Peetri Pizza frantsiisipartner.
“Kuna olen ise Hiiumaalt pärit, teadsin, et Peetri Pizzat siin pole ja head kiir­toitu pakutakse vähe,” rääkis Mäeots. Tema sõnul on Peetri Pizza Eestis tuntud kaubamärk ja kindla peale minek, sest kvaliteedilt on need väga lähedale n-ö päris Itaalia pitsadele.
Avatava pitseeria menüüs saab olema enamus Peetri Pizza toodetest, nii klassikalisel nisujahust põhjal kui ka kikerhernega. “See on väga maitsev ja uudne,” rääkis Mäeots. Ja lisas, et menüüs saab kindlasti olema pitsa, millel nimeks “KalaTehas”. Nimelt osutus see väga menukaks kohvikutepäeval.
Peetri Pizza hakkab avatud olema esmaspäevast pühapäevani kella 11.30st ning on avatud sama kaua kui Selver. “Eks lõplik lahtiolekuaeg selgub aja jooksul,” tõdes ta.
Pitseeria otsustas ta avada just Selveris, kuna asukoht on hea. “Pitsaostu saab ühildada poeskäiguga, aga see asub ka niiöelda Kõpu-Heltermaa tuiksoonel, et praamile minejad ja tulijad saaksid maitsvat kaasa haarata või ette tellida.”
Kas Hiiumaa klientidele avaneb ka pitsa koju tellimise võimalus, selgub aja jooksul. “Kui selleks on piisavalt vajadust ja klientuuri, siis on see meile hea mõttekoht,” tõdes Mäeots. Seni saab pitsat ette tellida ka telefoni teel.
Ehitustöödega pizzeria avamiseks alustatakse juba 3. septembril. Praegu tegeletakse personali leidmisega. “Töötajate leidmine on olnud pigem keeruline, sest huvi on väga vähene,” nentis Mäeots. Tema sõnul pole töötajate varasem pitsaküpsetamise kogemus oluline, sest pitsameistrid koolitavad ja uued meistrid õpetatakse välja kas Tallinna kohvikus või siis juba peatselt Hiiumaal.
Praegu pakuvad pitsasid nii Roograhu sadama restoran Kärdla lennuvälja lähistel kui ka Mamma Mia kohvik Kärdla keskväljakul.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411