Teisipäev, juuni 26, 2018
 

Trio KeKuKe kingitus vabariigile

Saabuval neljapäeval toimub Orjaku külamajas Kassari Kultuurineljapäevade sarja raames üks armas kontsert, mis pühendatud Eesti Vabariik 100. sünnipäevale.
Naljatlemisi kutsub KeKuKe endid kolme “K” bändiks, nimi tuleneb kõigi kolme liikme eesnimedest. Muusikuid seob ühine muusikamaitse ja naljasoon. Trio repertuaaris on põhiliselt laulja Kelli Uustani looming, kuid ka lugusid uuemast ja vanemast jazziklassikast meilt ja maailmast. EV100 puhul valmis bändil akustiline ja eestikeelne kava “Kodus on sinine taevas”, mis räägib kodust, sõpradest, armastusest, teel olemisest ja kuhugi jõudmisest… Pisut unustatud ja ka uuemad laulud oma tuntud headuses on kuulajate ees.
Kelli Uustani on muusikateatri taustaga lauljatar ja helilooja, tekstikirjutaja ja tõlkija, kelle ampluaasse kuulub muusikat klassikast rokini. Omalooming kipub aga ikka jazzi-valdkonda minema.
Kusti Lemba kitarrivirtuoosina ja ka osaliselt lugude seadjana on väga tundlik, samas vahetu interpreet, kes seob tervikuks kokku nii soolohääle kui soolopilli. Päikesepoiss Kusti mängib veel mitmetes koosseisudes ja teleprojektides, aga ka Laura Põldvere bändis.
Keio Vutt on endale saksofonistina nime teinud juba mitmes heas kollektiivis, suurimad neist ehk Pae Kollektiiv ja Trump Conception.
Kusti ja Keio on mõlemad peale muusika tegemise veel ka kirglikud kalamehed, nii et pidevalt vabal ajal neile helistades kostab torust vastus “Mul on meri põlvini”. Oma magusaid landikohti ei avalda nad kellelegi isegi mitte kulla hinna eest…
Enne ja pärast kontserti on külamajas avatud väike
sadamakohvik, mille tulu läheb külamajade ülevõõpamise toetuseks.
Neljapäeval toimub Kassaris veel mitmeid muidki tegemisi, mille kohta rohkem infot ikka kassarimaa.ee lehelt – Kassaris näeme!
Margit Kääramees
KKNP projektijuht

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411