Teisipäev, juuni 19, 2018
 

Neli sportlast EOK tänuvastuvõtul

Kalev Lilleorg / EOK
Eesti olümpia­komitee tunnustas Hilton Tallinn Park konverentsikeskuses peetud pidulikul tänuvastuvõtul tänavu rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt 52 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid.
Hiiumaalt oli tänuvastu­võtule kutsutud neli sportlast: kolm jääpurjetajat ja üks purisuusataja.
Kutsutud olid veebruaris Euroopa meistrivõistlustel jääpurjetamises Monotüüp-XV klassis pronksmedali saanud  Olev Oolup ja Andrus Padu jahtklubist Dago. Kumbki sündmusel ei osalenud.
See-eest oli kohal veebruaris noorte arvestuses Ice-Optimisti klassis jääpurjetamise pronksi teeninud Jorgen Kuivonen samast jahtklubist.
Märtsis MMil purjelaua­kelkude slaalomis hõbeda saanud Eru Surf Teami liige Boriss Ljubtšenko on samuti Hiiumaaga seotud. Sellest suvest on tal meie spordi­koolis purjelauatreeningud.
EOK president Urmas Sõõrumaa tänas oma kõnes sportlasi ja nende treenereid, kes on selle aasta esimesel poolel jõudnud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalivõiduni. Sõõrumaa märkis, et selle tulemusel on meie taasiseseisvumise aja jooksul kogutud tiitlivõistluste medalisaak lähenemas märkimisväärse 2400 medalini. “Väikese rahva jaoks on need suured numbrid ning näitavad Eesti rahva elujõudu ja pealehakkamist.”
Vastuvõtule olid kutsutud nii olümpia- kui ka mitte­olümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt tänavu medaleid võitnud täiskasvanud, noorsportlased ja parasportlased oma treeneritega ning maailma­meistriks ja Euroopa meistriks tulnud veteransportlased.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411