Teisipäev, juuni 26, 2018
 

Hiidlased oma pidu ei rikkunud

Jaanid möödusid Hiiumaal rahulikult ja patrullpolitseinik Juta Lepvaltsi sõnul ka suuremate vahejuhtumiteta. Reedest püha­päevani sai politsei kokku vaid kuus väljakutset. Kõik olid seotud peamiselt võimalike joobes juhtide ja liiklus­õnnetustega. Kahel korral tuli politseil sekkuda konfliktidesse.
Need on ju päris head tulemused. Kui mujal Eestis olid politseinikel käed-jalad tööd täis, siis tore tõdeda, et hiidlased pühade ajal siiski mõistlikult käitusid ja omaenese ega teiste pidu ei rikkunud.
Tõrvatilgaks meepotis olid 11 alkoholi­tarvitajat, kellest ühel tuvastati koguni kriminaalne joove. Pühadeaegsetel reididel kontrolliti saarel kokku 826 autojuhti.
Kahju, et need 11 inimest, kes alkoholi tarvitanult rooli taha istusid, ei mõistnud, et seavad oma käitumisega ohtu nii enda kui ka kaasliiklejate elu.
Positiivsena saab Hiiumaa jaanidest välja tuua veel selle, et ka parvlaevaliiklus sujus tõrgeteta. Polnud pikki sabasid maha­jääjatest ja ka sotsiaalmeedias oli vedaja kohta kuulda vaid kiidusõnu.
Alati saab paremini, aga üldiselt võib jaanipäevaga Hiiumaal rahule jääda.
Toimetuse kiidusõnad neile, kellel kainet mõistust jagus!

26. juuni 2018

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411