Reede, mai 4, 2018
 

Selgitati tänavused Hiiumaa võrkpallimeistrid

Pia Hanslep
Meeste arvestuses konkureeris kuldsele medalile neli võistkonda: eelmise aasta tiitlikaitsja Valts, Hiiu Teed, Hiiumaa VK I ja Hiiumaa VK II.
Taas kord võttis tiitli ilma ühegi kaotuseta võistkond Valts koosseisus Teet Teemets, Toomas Nurk, Tõnis Villmäe, Talis Vähejaus, Kaspar Kibuspuu ja Janis Kolosovskis.
Teisele kohale mängis end vaid võitjale kaotanud Hiiu Teed meeskond koosseisus Andres Sahtel, Marek Sahtel, Silver Laidro, Kaius Põtter, Ivar Raudnõmm, Peeter Luik ja Deilor Väli.
Pronksmedalid sai Hiiumaa VK I võistkond koosseisus Ülari Kaibald, Gregor Kiin, Kertjan Novek, Steven Saarnak, Hannes Teidla ja Gustav Juurikas.
Neljandaks jäid Hiiumaa VK II võistkonna noored Henro Orav, Markus Pink, Sepo Sedrik, Heinrich Vannas ja Hargo Liiving.
Naistest oli võistlustules kaks võistkonda: Loto Triinud ja Hiiumaa. Peale jäi omavahelises mängus võistkond Hiiumaa koosseisus Marge Vähter, Maret Kuuse, Anett Karjamaa, Kristi Linkov, Marina Väljas ja Kersti Golub. Loto-Triinudest said kaela hõbemedali Jaana Üksik, Mari Vahtra, Külli Friedemann, Tiina Koit, Evely Kullamägi ja Greten Sööl.
Parimateks mängijateks valiti Talis Vähejaus Valtsist ja Anett Karjamaa Hiiumaa naiskonnast. Neid autasustati Kärdla sadama poolt sauna­lina ja Hiiumaa võrkpalliklubi pusaga.
MTÜ Hiiumaa Võrkpall on Hiiumaa meistrivõistlusi võrkpallis nii naistele kui meestele korraldanud neli aastat. Kui jõudu jätkub, korraldame ka edaspidi, sest võrkpalli­harrastajaid Hiiumaal on piisavalt ning see võistlus on hea väljund end kodusaarel proovile panna.
Täname kohtunikutöö eest lauakohtunik Andro Suusterit, fotograaf Pia Hansleppa ja koostööpartnereid: Hiiumaa spordikool, Kärdla põhikool, Hiiumaa spordiliit, Hiiumaa võrkpalliklubi ja toetajaid: Coop Hiiumaa, kalakauplus Kala ja Võrk ning Kärdla sadam.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411