Reede, mai 11, 2018
 

Regula läheb liinile, varulaevaks Mercandia

Kenn Eilersen
Riik tellis TS Laevadelt käesoleva aasta suveperioodiks Virtsu–Kuivastu liinile 536 täiendavat reisi  14. juunist 26. augustini. Lisareisid teeb parvlaev Regula.
Tulenevalt opereerimislepingu järgsest kohustusest omada võimalike tõrgete puhuks varulaeva, toob TS Laevad Eestisse ja seab valmisolekusse parvlaeva Mercandia VIII.
Mercandia VIII teenindas Virtsu–Kuivastu liinil ka 2016. aasta suvel.
TS Laevad juhatuse esimehe Jaak Kaabeli sõnul on viimased suved näidanud aktiivset reisimist mandri ja Muhu-Saare­maa vahel. “Kuigi suveperioodil sõidavad Virtsu–Kuivastu liinil kaks suurt ja võimekat laeva tihedas graafikus, näitavad varasemad kogemused, et populaarsematel aegadel ja päevadel on soovijaid rohkem kui kahe laevaga suudame üle vedada. Usume, et parvlaeva Regula reisid aitavad märkimisväärselt vähendada suviseid järjekordi ning tagada sujuva ja mugava laevaliikluse Muhumaa ja Saaremaa elanikele ning nende külalistele,” märkis Kaabel.
Vastavalt maanteeameti ja TS Laevad vahel sõlmitud lepingule teeb parvlaev Regula lisaks varasemalt paika pandud sõiduplaanidele juunis 123, juulis 249 ja augustis 164 täiendavat reisi.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411