Teisipäev, aprill 3, 2018
 

Rahvaliiga lõpetas – hiidlaste saagiks hõbe ja kuld

volley.ee
Seekord toimus võrkpalli Coolbet Rahvaliiga finaal­turniir Abja-Paluojas, kus tuliseid lahinguid jätkus koguni kahele päevale ning välja oli vaja selgitada erinevate tugevusgruppide parimad.
Reedel läks võistlustulle Coop/ Hiiumaa segavõistkond ning esimeseks vastaseks tuli neile vastu E-Service, kellega mängiti kõik viis võimalikku geimi. See oli aga meie kasuks, sest võit tuli meile seisuga 3:2, mis tähendas automaatselt mängu kuldmedalite pärast. Kullamängus oli meil vastaseks võistkond Ahjuproff, kes esimeses mängus oli alistanud 3:1 Lindfordi ning hiidlased seekord nendele vastu ei saanud. Vannuti alla seisul 0:3 ja seega sai kuldmedalid kaela võistkond Ahjuproff. Meie võistkonnale väljateenitult hõbemedalid.
Hõbeda said kaela kogu hooaja vältel mängudesse panustanud Erkki Kallas, Janis Kolosovskis, Mirje Roasto, Jaana Üksik, Mirjam Uuskari, Martin Lauri, Gerli Enula, Mari Vahtra, Tanel Villmäe ja Tõnis Villmäe.
Võistkond tänab Käina kooli selle eest, et sai kodumänge pidada nende võimlas ja Linda Leppa kohtunikutöö eest.
Naiste teises tugevus­grupis oli Hiiumaa naiskond treener Aigor Kaibaldi juhendamisel samuti veel play-offides teel finaalturniiri poole, kuid kaotus hilisemale võitjale VK-le Tervis ning VK-le Täht peatas meie naiste teekonna. Seekord andsid võistkonnas oma panuse Marge Vähter, Marina Väljas, Mari Vahtra, Jaana Üksik, Mari-Liis Leivalt, Piret Põllu, Terje Lees-Leesma, Gea Salumaa, Kersti Golub ja Kristi Linkov.
Meenutuseks, et mullu sai sama naiskond samuti treener Aigor Kaibaldi juhendamisel kaela kuldmedalid.
Treener Aigor Kaibald ei jäänud kullata ka sel aastal – nimelt astus naiste esimeses tugevusgrupis üles Peetri VK/Rae vald naiskond, mida Aigor sellest aastast alates juhendab. Peetri võistkond tuli finaalmängus n-ö trammi alt välja; olles geimidega 0:2 taga, suutsid nad end siiski kokku võtta ning alistada Lasva naiskonna 3:2.
Peetri VK naiskonnas mängivad hiidlastest Kati Nelis ja Jaana Timofejev, lisaks Kaia Allikvee, Raili Juurikas, Evely Karvak, Gerda Kaubi, Margot Lelle, Sirle Piirsalu, Tiivi Püvi, Irina Suhhova ja Triin Tibar.
Võitjad said kaela imeilusad Helena Kurmi disainitud Coolbet Rahvaliiga medalid.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411