Reede, märts 9, 2018
 

Valla esindus tõi uutmoodi talimängudelt kaks esikohta

MEELIS HELI
Möödunud nädalavahetusel Viljandis toimunud 34. Eesti omavalitsuste talimängudel võistlesid esmakordselt koos nii linnade kui valdade esindajad.
Hiidlased on varem osalenud linnade arvestuses, nüüd esmakordselt üle 8000 elanikuga valdade arvestuses. See kajastus ka kohanumbris – kui mullu toodi talimängudelt hõbe ja tunamullu kuld, siis seekord 17. koht. Üle 8000 elanikuga valdade arvestuses võistles kokku 27 valda, üld­arvestuses sai Hiiumaa vald 48 omavalitsuse seas 28. koha.
Hiiumaa valla esindajad tõid koju kaks esikohta: kabes ja juhtide võistluselt naiste arvestuses. Korvpallis said hiidlased naiste arvestuses kaheksanda koha ja murdmaasuusatamises
11. koha. Kabetajate võidu tõid Arvo-Jüri Rist, Raivo Rist, Marika Azojan, Triin Unt ja Tamor Tomson.
Naisjuhtide võistluse võitis vallavanem Reili Rand.
Korvpallinaiskonnas mängisid Ülle Paasoja, Külli Friedemann, Kirsti Kerves, Maria Reino, Marika Koppel, Ulvi Sedrik ja Mariell Friedemann.
Murdmaasuusatamises kuulusid Hiiumaa valla esindusvõiskonda Alari Remmelg, Jaan Harak, Toomas Mast, Kustu Künnapas, Marta Eller, Maria Eller, Indra Kutser, Karmo Kutser, Ülle Paasoja, Mihkel Tammeveski ja Liis Remmelg.
Talimängude üldkokku­võttes selgitati välja parimad omavalitsused kolmes grupis: vallad üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikku ning parimad linnad.
Mängudel võisteldi murdmaasuusatamises, mäe­suusatamises (mäesuusk ja lumelaud), juhtide võistlusel, meeste ja naiste korvpallis, lauatennises, males, kabes, ujumises.
34. Eesti omavalitsuste talimängud korraldas Eestimaa spordiliit Jõud koostöös Viljandi vallavalitsuse, Viljandi linnavalitsuse ja Viljandimaa spordiliiduga.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411