Reede, märts 9, 2018
 

Rajaleidja juhtimine viidi Läänemaale

Raivo Juurak/ Õpetajate Leht
SA Innove koondas Kärdlas asuva Hiiumaa Rajaleidja keskuse juhataja Tiina Talussaare juhikoha ja viis keskuse Haapsalus asuva Läänemaa Rajaleidja keskuse alluvusse.
Esmaspäevast on senise kahe iseseisva keskuse asemel Lääne-Eesti Rajaleidja keskus, millel kaks tegevuskohta, üks Kärdlas Uus tn 4/5 ja teine Haapsalus Jaama tn 17.
Ühinenud keskuse juhiks sai senine Läänemaa keskuse juht, psühholoog Tiina Kütt. Seni Hiiumaa Rajaleidja keskust juhtinud Tiina Talussaar jätkab psühholoogina.
SA Innove Rajaleidja võrgustiku juht Nele Labi ütles, et muudatus klientidele ebamugavusi kaasa ei too ja alles jäävad kõik senised teenused.
Talussaare uus roll
Labi sõnul on Talussaar olnud Hiiumaa Rajaleidja keskusele väga hea juht ja seisnud alati tugevalt Hiiumaa esindatuse eest.
“Kuna me väärtustame Tiinat inimesena ja tema panust Innoves väga, näeme, et tema töö oleks veelgi suurema mõjuga, kui ta saaks üle-eestiliselt kujundada psühholoogide tööd. Meie soov on arendada õppenõustamisteenuseid ja siin näemegi Tiina Talussaarel suurt rolli,” selgitas ta.
Nii on algatatud mõte SA Innove e-teenuste keskuse loomiseks Hiiumaale, et psühholoogi nõustamis­teenust saaks pakkuda ka video vahendusel.
“Oleme tulevikuplaanide ja uuenduste osas väga põnevil ning meil on hea meel, et Tiina soovis selle väljakutse juhtivspetsialistina ka vastu võtta,” ütles Labi.
Koostöö ja kokkuhoid
Labi rääkis lehele, et maakondadevahelist koostööd on olnud ka enne kahe keskuse ühinemist ja tõi ka näiteid. Nii käis Läänemaa Rajaleidja keskuse eripedagoog Hiiumaal abiks mullu kevadel, Lääne­maa keskuse logopeed ja psühholoog on olnud kaasatud Hiiumaa nõustamiskomisjoni ajal, mil saare spetsialistid olid kas puhkusel või lapsepuhkusel ning Tiina Talussaar on käinud Läänemaa õppenõustajatel abiks erijuhtumeid lahendamas.
“Kahe keskuse omavaheline koostöövalmidus on olnud hea, vastavalt vajadusele ja võimalustele on keskused teineteist ikka toetanud,” kinnitas Labi.
Tema sõnul kahe keskuse ühendamise tulemusel töötajate arv ei vähene ning seni juhtimisele kulunud ressurss suunatakse teenusteks ja arendustegevusteks: “Ühinenud keskuse näol on meie soov pakkuda võimalikult palju kvaliteetseid teenuseid klientidele, säästes sealjuures juhtimisele ja administratiivsele tööle kuluvaid vahendeid.”

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411