Teisipäev, märts 20, 2018
 

Noored jalgpallurid Haapsalu CUPil

Kuigi meie jalgpallitreeneritel oli soov ka teisi gruppe Haapsalu CUPil proovile panna, jäi see vaid lootuseks. Mõneks ajaks oli Haapsalu meie jaoks sama kaugel, kui muidu Viljandi ning nii pikka teekonda praamidega, mis sõitsid vaid kolm korda päevas, ette võtta võimalik ei olnud. Küll jõudsid Haapsallu kohale vanusegrupi 08 poisid treener Mario Degtjovi juhendamisel ning tõid sealt koju tubli neljanda koha kümne võistkonna seas.
Degtjov rääkis, et esimeses mängus oli kohe vastaseks väga tehniline ja tugev vastane Pakri. “Nagu idanaabrite juurtega satsidel ikka, käib mäng täie hingega ja poolikult ei tehta midagi – siiski domineerisime mängu meie. Poisid said palli hästi liikuma ja tulemuseks võit 3:0,” kommenteeris treener. Ühe värava lõi Janori Remmelg, kaks Alari Valgma.
Teine mäng peeti Sauega. Treener oletas, et ehk väsitas esimene mäng liiga ära, sest kuigi sööt ja liikumine kõik ilusasti toimis, ei suudetud enam palli väravasse lüüa: “Löödi mööda, löödi üle, löödi vastu väravavahti, löödi posti – võimalusi oli kõigil, aga väravasse ei suutnud palli kahjuks keegi lüüa ja seis jäigi 0:0.”
Kolmas mäng Keilaga lõppes samamoodi nagu teine, seisuga 0:0. Neljandas mängus mindi kokku korraldajate ehk Haapsalu võistkonnaga ning sealt tuli võit koguni 4:0. selles mängus lõi ühe värava Martin Põllu, kaks väravat Janori Remmelg ja Hugo Kaibald lisas ühe värava.
Kaks võitu ja kaks viiki andsid meie jalgpalluritele alagrupis teise koha ning seega mängiti edasi kolmandale-neljandale kohale. Pronksimängu vastaseks tulid head tuttavad Kohila võistkonnast Püsivus. Treener ütles, et see mäng oli meie mängijate jaoks sel turniiril kõige võrdsem: “Kui ründas vastane ja lõpetas löögiga, siis ründasime meie ja lõpetasime ka löögiga – mänguliselt vägagi korralik pusimine. Vastased suutsid meile ühe värava ära lüüa. Poisid võtsid seejärel ennast kokku ja tegime väga korraliku lõpu, surusime, harutasime söötudega vastase lahti, aga igas rünnakus jäi täpp panemata. Seega tuli vastu võtta 1:0 kaotus.” Selles mängus tegid kaas Verner Saadoja, Karl Artur Valk, Alari Valgma, Janori Remmelg, Hugo Kaibald, Martin Põllu ja Kermo Põtter.
Kristi Linkov
Hiiumaa Jalgpall

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411