Teisipäev, märts 6, 2018
 

Laskmise Hiiumaa karikavõistluste võitjad selgunud

Pühapäeval toimus Käina spordikeskuses Hiiumaa karikavõistluste viies ja viimane etapp õhkrelvadest laskmises. Sellega lõppesid ka 2017/2018 hooaja karikavõistlused.
Tulejoonele asus püssi- ja püstolilaskmises kolm võistkonda 34 sportlasega, kelle seas ka hulk laskesportlasi Männiku laskespordi­klubist.
Meestest viiski õhupüssikarika kaasa Elmet Orasson (MäLK), naistest Liivi Hansen Pühalepast, noortest krooniti karikavõitjaks Oliver Tikerpuu ja Ken Kibus.
Õhupüstolist laskmises pälvis karika Raul Erk (MäLK), naistest taas Liivi Hansen.
Hiiumaa Laskespordi klubi president Aimar Hansen ütles, et on hea, kui hiidlaste karikavõistlustel on osavõitjaid ka Männikult: “See sunnib meid pingutama, aga kuna nende tase on oluliselt kõrgem, siis endale me karikaid väga palju jätta ei suuda.”
Aimar Hansen märkis, et kui poiste hulgas laske­spordist huvitatud jagub, siis tüdrukuid väga palju peale ei tule. “Anni Hiiemetsa näol on siiski järelkasv olemas – sel etapil lasi ta oma tulemuse ära ja hooaja kokkuvõttes tuli viies koht,” rääkis Hansen.
Saavutusena märkis ta veel, et veebruaris Haapsalus toimunud koolinoorte meistrivõistlustel tulid Palade kooli poisid-tüdrukud 12 võistkonna hulgas kuuendale kohale. “Tüdrukute puhul väärib tähelepanu see, et nii Laura Salusoo kui vahetus­õpilane Pimrawee Yanyong­weroj olid selleks ajaks hoidnud relva käes kolmandat korda!” lisas Hansen.
Järgmine laskevõistlus, Ervin Norgani mälestusvõistlused peetakse 21. aprillil.
Novembrikuus toimuvad Hiiumaa lahtised meistrivõistlused.

 

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411