Teisipäev, veebruar 20, 2018
 

Pähn jõudis MMile

Eesti meeste saalihokikoondis jõudis maailmameistrivõistlustele, kus Liechtenstein alistati 13:2, Holland 9:3, Belgia 16:4, Poola 5:4. Soomelt saadi aga 1:15 kaotus.
Hiidlane Ken Pähn sai kirja viis väravat, Belgia vastu kolm, üks Liechtensteini ja üks Hollandi võrku.
Koondise peatreener Risto Lall ütles, et eesmärk sai täidetud ja pääs maailmameistrivõistluste finaalturniirile käes. “Kindlasti saame parandada ülekaalus ja vähemuses mängimist, samuti olukordade realiseerimist. Igati rahule võib jääda kaitsemänguga, mis annab hea võimaluse keskenduda edasises ettevalmistuses ründemängule,” ütles Lall Saalihokiliidule antud intervjuus.
Saalihoki maailmameistrivõistlused toimuvad 1.–9. detsembrini Prahas. Finaalturniiril osaleb 16 meeskonda. Praeguseks on lisaks Eestile MMpääsme kindlustanud Soome, Rootsi, Šveits, Tšehhi, Läti, Slovakkia, Poola, Austraalia, Singapur, Jaapan ja Tai.
Viskoosa saalihokitraditsiooni hoidja ja edendaja Artur Valk ütles lehele, et aastate jooksul on Eesti saalihoki juunioride koondises mänginud hulk hiidlasi: Marko Opikov, Raiko Opikov, Tiit Tammeveski, Fredi Volens, Tarmo Võsamaa ehk terve viisik korraga, hiljem Helmur Rajang, Tarvo Kivisilla, Alex Kark ja Ken Pähn. Meeste koondisesse on aastaid tagasi kuulunud Andres Tammeveski, hiljem Alex Kark ja Ken Pähn.
HERGO TASUJA

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411