Reede, veebruar 16, 2018
 

Noorkabetajad osalesid MV-l

Jaanuari lõpus toimusid Eesti meistrivõistlused kabes minikadettidele ja veebruari teisel nädala­lõpul kadettidele, kus ennast panid proovile ka Hiiumaa noorkabetajad.
Minikadettide klassis osalesid Kätlin Mast ja Teili Unt, kes võistlesid esmakordselt minikadettide vanuses ning oma esimesel ametlikul võistlusel 100ruudulises kabes.
Treener Arvo-Jüri Rist oli nende tulemustega rahul: “Alguse kohta väga halvasti ei läinud. Mängisid seitse vooru – Kätlin sai kuus punkti ja Teili viis punkti ning jäid tabeli teise poolde.” Kätlin oli kokkuvõttes kaheksandal ja Teili üheksandal kohal. Kokku võistles minikadettide arvestuses
11 tüdrukut.
Kadettide vanuseklassis osalesid Triin Unt, Kätlin Mast ja Teili Unt. Triin Unt võistles esimest korda kadettide arvestuses ning meie tüdrukud mängisid seekord veidi paremini. Triin Unt ja Kätlin Mast teenisid seitse punkti ning tulemus andis Triinule seitsmenda ja Kätlinile kaheksanda koha.
“Teili Unt oleks muidu selle võistluse jaoks pisut noor olnud, kuid kuna nagunii juba mindi, siis sai tema ka kaasa ja kogemuste võrra rikkamaks,“ selgitas treener. Teili jagas küll viimast kohta, kuid teenis neli punkti: üks võit, kaks viiki ja neli kaotust.
“Kogemusi on tüdrukutel veel vähe, seetõttu mängiti maha mõned head seisud, aga kust neid kogemusi mujalt saab, kui võisteldes,” lisas treener.
“Võiks teha juba naistele Hiiumaa meistrivõistlused sajaruudulises kabes,” unistas Rist. Neid võistlusi ei ole toimunud ligi kümme aastat.
Kristi Linkov
Hiiumaa spordikool

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411