Teisipäev, veebruar 6, 2018
 

Nabi viiendat korda Kaitseväe aasta sportlane

Ardi Hallismaa
Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras autasustas neljapäeval eelmise aasta kaitseväe parimaid sportlasi ja spordivaldkonna esindajaid.
Viiendat aastat järjest pälvis kaitseväe aasta sportlase tiitli maadleja kapral Heiki Nabi staabi- ja sidepataljoni spordi­rühmast. Nabi võitis mullu Pariisis toimunud Kreeka- Rooma maadluse MMil raskekaalus hõbe­medali.
Parima võistkonna tiitli said orienteerujad Timo Sild, Lauri Sild ja Sander Vaher staabi- ja sidepataljoni spordirühmast. Nemad võitsid sõjaväelaste orienteerumise MMil teatevõistluse hõbemedali.
Eelmise aasta aktiivseimaks meessportlaseks tunnistati staabi- ja sidepataljoni vanemseersant Roman Hvalõnski, aktiivseimaks naissportlaseks mereväe teenistuja Dagmar Samon ning aktiivseimaks mees­veteransportlaseks 2. jala­väebrigaadi nooremleitnant Priit Narusk. Kõige sportlikuma üksuse ülemaks tunnistati endine logistika­pataljoni ülem kolonel­leitnant Andres Kraav.
Kaitseväe parim sportlane kapral Heiki Nabi ja orienteerujad teenivad staabi- ja sidepataljoni spordirühmas, kuhu kuuluvad tippsportlased. Spordirühma eesmärk on spordi populariseerimine ja toetamine kaitseväes ning ühiskonnas tervikuna. Samuti võimaldab teenistus spordi­rühmas perspektiivikatel noorsportlastest ajateenijatel osaleda treeningutel ja võistlustel.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411