Reede, veebruar 16, 2018
 

Kingituseks loovtöö-kontsert

erakogu
Hiiumaa gümnaasiumi õpilane Anne-Mai Valk korraldab kooli loovtööna kontserdi “Anne-Mai & Sõbrad”. “Tahtsin korraldada midagi, mis mind ennast arendab ja köidaks meelt,” selgitas ta. Koos korraldajaga astub lavale veel hulk andekaid noori, kes täidavad õhtu imelise muusika, luule ja kunstiga. Kaasa teevad Karmen Telvik, Pille-Riin Valk, Maria Valk, Oskar Tikka, Priidik Valk, Berit Rajaveer ja Jaanika Valk.
“Sõbrad, kes esinevad, on mulle armsad. Muusikaga olen seotud juba ammu. Muusika loomine ja esitamine paneb mul hinge laulma ja silma särama. Tänu muusikale saan unustada reaalsuse,” rääkis Anne-Mai.
“Tunned, et silmast on puudu veidi sära? Pakane võtab viimasegi rõõmu hingest? Tule ja võta sõbrad ka kaasa! Veedame koos ühe südantsoojendava õhtu!” nii kutsub ta kõiki kontserdist osa saama.
Kontsert algab 18.30 ja lõppeb umbes kell 20 ning on kuulajaile tasuta. “Need poolteist tundi sisustan muusika ja luulega. Kuulajail on võimalus rüübata kakaod, vaadata paari minu maali ja vestelda omavahel,” rääkis Anne-Mai. “Vastu ootan ainult naeratust!”

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411