Teisipäev, jaanuar 23, 2018
 

Töötukassa tunnustas parimaid partnereid

Hiiu Leht
Hiiumaalt pälvis töötu­kassa aasta koostööpartner 2017 aunimetuse MTÜ Hiiumaa EELK Diakooniakeskus, aasta tööandja 2017 aunimetusega tunnustati Kärdlas tegutsevat ettevõtet AS M & P Nurst.
Saadetud teates rõhutatakse, et viimastel aastatel on töötukassa koostöö Hiiumaa diakooniakeskusega olnud väga hea – keskuse esindaja on osalenud töötukassa üritustel, keskus on olnud hea teenusepakkuja ja arvestatav koostööpartner.
“Tööharjutuse teenuse kliendid on väga hinnanud keskuse juhataja Triin Simsoni juhendamisoskust ja hoolivust,” ütles töötukassa Hiiumaa osakonna juhataja Jana Tammeveski. “Kui esimest korda teenusele suunatud kliendid on sinna minnes skeptilised, siis teenuse lõppemisel on nad kurvad, et koos käimine ning ühised arutelu- ja töötunnid läbi saavad. Aitäh, Triin, südamega tehtud töö eest!”
Samas märgitakse, et AS M & P Nurst on Hiiumaal tuntud ja mainekas ettevõte, mille põhitegevuseks on elektrimaterjalide valmistamine, plasttoodete valmistamine survevalumeetodil, elektroonikaseadmete ja kaabliköidikute koostamine.
Jana Tammeveski nimetas koostööd ettevõttega pikaajaliseks ja tulemuslikuks, kuna tööandja on võtnud aktiivselt osa töötukassa korraldatud teabepäevadest ja ümarlaudadest ning kasutanud töötukassa teenuseid: proovitööd, tööpraktikat, palgatoetust.
“AS M & P Nurst on sõbralik, kohusetundlik ja alati abivalmis koostööpartner,” kinnitas Tammeveski. “Hindame kõrgelt klientide kohta saadud tagasisidet, mis aitab meil enda tööd paremini teha ja leida tööandjatele õiged töötajad.”
Töötukassa aitas mullu tööotsingutel ligi 83 600 inimest ning vahendas 57 000 tööpakkumist, mis on läbi aegade suurim arv vahendatavaid töökohti. Koostöö­partnereid, kelle hulka kuuluvad tööandjad, kohalikud omavalitsused, kutse- ja kõrgkoolid, koolitusasutused ja vabakonna esindajad, on töötukassal ligi 13 000 ning praeguseks on sõlmitud koostöölepped 39 suurettevõttega.
“Eelmise aasta tõhus koostöö erinevate koostööpartneritega näitab, et koos saame pakkuda inimestele laias valikus töökohti ja ettevõtetele sobivaid töötajaid. Samuti näeme partnerites olulisi kaasarääkijaid töötukassa üha laieneva teenuste ringi kujundamisel,” ütles töötu­kassa juhatuse esimees Meelis Paavel tunnustuspeol Estonia teatri Valges saalis.
Töötukassa tunnustas tööandjaid ja koostööpartnereid, kellega on tehtud koostööd inimeste tööle aitamisel, juba kuuendat korda. Parimate partnerite nimetamisel said kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411