Teisipäev, jaanuar 16, 2018
 

Siniveer: Õppisime juhtunust ehk täiendus Hiiu Lehe loole “Kanalisatsiooni- ja veevärgi ehitustööd põhjustasid segaduse”

Jaanus Kõrv
Hiiumaa valla avalike suhete spetsialist Liina Siniveer ütles, et vallavalitsus on vee- ja kanalisatsiooni­trasside ehituse tõttu tekkinud segadusest õppinud, kuidas edaspidi teavitust paremini korraldada.
“Hoolimata sellest, et uue valla käivitamine võtab aega, lähtume siiski igas olukorras vallakodanike heaolust,” ütles Siniveer ja vabandas tekkinud segaduse pärast.
Liikluskorraldus ehitustöödel telliti OÜlt Warren Safety, mis teeb vastavaid liikluskorraldustöid üle Eesti. Infostend tööde toimumise kohta paigaldati Tiigi tänava Keskväljaku poolsesse otsa.
“Saatsime ka kirjalikud teavitused tööde teostamise teemal kõigile elanikele, kelle piirkonnas teetöid tehakse,” lisas avalike suhete spetsialist. Detsembri alguses saadeti info ka ümberkaudsetele asutustele ja detsembri lõpus kordusteade.
Tööde esialgne plaan
Kärdla ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni laiendamise projekti Kärdla IV ehitustööde käigus rajatakse torustikud, reoveepumplad, katsetatakse torustikke ja seejärel taastatakse suvekuudel teekatted.
Uue tänava torustike ehitus kestab 19. veebruarini, teekatte taastamine on kavas mai viimasel nädalal.
Valli, Kopli, Lepiku, Aia ja Väike-Kopli tänavate torustike ehitus kestab 24. jaanuarist 15. maini, teekatte taastamine tehakse juunis.
Tiigi tänava torustike ehitus kestab 5. veebruarist 18. maini, teekatte taastamine augusti lõpus – septembri alguses.
Vabaduse, Vabaduse põigu, Sanglepa ja Kalamaja tänavate torustike ehitus algab samuti 5. veebruaril ja kestab 27. juulini, järgneb teekatte taastamine, mis peaks valmima 7. septembril.
Kabeli, Lodju, Väike-Liiva, Künka ja Kanarbiku tänava torustike ehituse algus on 5. märtsil, lõpp augusti alguses, millele järgneb teekatte taastamine, mis peaks valmima 19. septembril.
Peatöövõtja on OÜ Saveka Torutööd.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411