Reede, detsember 29, 2017
 

Aasta tegijad valitud

Hiiu Lehe toimetus valis lõppeva aasta tegijateks Enn Kunila ja Inge Taltsi. Miks just nemad, peaks selguma nendega tehtud intervjuudest tänase lehe veergudel.
Veel valis toimetus ja reastas tähestikulisse järjekorda aasta jooksul kajastatud Hiiumaa sündmuste seast kümme kõige mõjukamat ja kõige mainekamat. Hiiu Lehe Facebooki lehe külastajatel palusime valida nende meelest kõige mõjukama ja mainekama sündmuse.
Arvatult valiti saareelu kõige enam mõjutanud sündmuseks uute parvlaevade Leiger ja Tiiu liiniletulek ja veomahu kasv kolmandiku võrra. Ära märgiti ka Selveri uus poebuss ja Rehemäe päikeseelektrijaam, kui alus tööstusala arenguks. Loetelus olid veel HTÜ uus leivamaja, haigla üleminek PERHile, esimese Hiiumaa vallavolikogu valimised, uued päästeautod, Soela liiniletulek, Käina alajaama rekonstrueerimine ja Käina vald viis valguskaabli kodudesse.
Kõige rohkem Hiiumaa mainet kujundanud sündmuseks valiti OÜ DAGOpen kaubamaja arhitektuurikonkursi võit, teiseks tõusis Smokie kontsert Kärdlas. Loetelus olid veel HiiuIngli veeskamine, Jaan Krossi kirjanduspreemia Hiiumaale, Roheliste rattaretk, Evelin Ilves avas restorani Roog, AS Alexela annetuste kogumine Tohvri eakate voodite ostuks, Hiiumaa jahimeeste selts 60 ja esimeste auliikmete valimine, Militaarmuuseumi 10. sünnipäeva paraad ning MTÜ Hiiu Tuul meeleavaldused ja kohtuprotsessid.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411