Reede, november 24, 2017
 

Uute laevade tulek aasta turismiteo konkursil teine

Harda Roosna | Hiiu Leht
Uute laevade tulek saarte liinidele pälvis Lääne-Eesti aasta turismiteo konkursil teise koha. TS Laevad esitasid tunnustamiseks Hiiumaa turismi­asjalised, ettevõtte esindaja ütles, et seda au tuleb neil jagada Eesti riigiga.
Auhinna, Pubi Wabrik kinke­kaardi andis üle Hiiumaa turismikoordinaator Maria Ruubas. OÜ TS Laevad esindajana oli auhinda vastu võtmas laevandusvaldkonna juht Mart Loik.
“TS Laevad tänab Hiiumaa inimesi ja organisatsiooni Lääne-Eesti Turism selle tunnustuse ja meie töö märkamise eest – see on meile suur au,” ütles Loik Hiiu Lehele.
Loik pidas vajalikuks märkida, et parvlaevaliikluse korraldamisel praeguses kvaliteedis on olnud kandev roll riigil, kellele TS Laevad oma teenust müüb. “Meil oleks viisakas ka seda auhinda jagada,” ütles Loik.
“Tajume meile pandud vastutust, kuna meie tegevusel on tugev regionaalne mõõde ja see mõjutab otseselt suur­saartel elavate inimeste igapäevast elu ning nende piirkondade majanduslikku arengut tervikuna. TS Laevad soovib olla kindel ja usaldus­väärne partner ja koostöös saarlaste ja hiidlastega arendada oma teenust edasi. Selle eest seisavad kõik meie inimesed.”
Maria Ruubas selgitas, et hiidlased esitasid TS Laevad tunnustamiseks, kuna saar­tel on ühenduste stabiilsus ja kvaliteet ääretult olulised ning ettevõtluskeskkonna arendamisel isegi olulisemad kui riigi maksupoliitika.
“Kunagised ülipikad praamijärjekorrad on nüüdseks asendunud paindlikkuse ja hea teenindusega. Kui vaja, tuuakse liinile lisalaevad ja kui vaja, sõidetakse niikaua kuni kõik kaldal viibijad on kohale viidud,” kiitis Ruubas.
Kaks Hiiumaa liinile tulnud uut parvlaeva on võimaldanud kiiremat ja mugavamat sõitu nii kohalikele kui ka saare külastajatele ning tänu uutele alustele ja teeninduskvaliteedi tõusule on sõitjate arv kasvanud aastaga 17–18 protsenti.
Ka oli selle aasta peamiseks sõnumiks nii Hiiu- kui Saare­maal: “Meil on uued parvlaevad ning saartele pääseb kiiremini ning mugavamalt kui kunagi varem.”

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411