Teisipäev, november 28, 2017
 

Tore, et tagasi kooli kutsuti

ERAKOGU
24. novembri hommikul kutsuti Kärdla põhikooli projekti “Tagasi kooli” raames enda töödest ja tegemistest rääkima paljud lapsevanemad ja täiskasvanud. Oli au olla ka minul kutsutute seas. Rääkisin 1.a klassi õpilastele, et olen suurema osa oma elust kalastanud ja kõik muu, mis minu elus toimunud, on sellega kas siis otseselt või kaudselt seotud.
Minu sõnum, mida püüdsin pealekasvavale põlvkonnale edastada oli, et kuna tööaeg võtab ära suurema osa meie teadlikust ärkvelolekuajast, peab töö olema huvitav, lõbus ja lahe. Õigemini need kolm iseloomujoont ütlesid välja arutelu tulemusel õpilased ise.
Kiidan Kärdla lapsi, et lisaks nutitelefonis mängimisele on neil säilinud huvi ka ümbruskonnas toimuva vastu. Nii näiteks oskas iga õpilane nimetada vähemalt ühe kala nimetuse ja nii, et need ei kordunud ehk kokku siis 16 erinevat liiki kalu.
Kui tegin ettepaneku, et kevadel võiks koos kalale minna, oli kõik-see-mees püsti ja valmis kohe minema hakkama. Sellisel entusiasmil ei saa kustuda lasta ja nii lubasingi terve 1.a klassiga kevadel üheskoos kalale minna. Õnneks on Hiiumaa kevadiseks kalastamiseks ideaalne paik, nii et kusagile kaugele sellepärast sõitma ei pea.
Tänan veelkord tublit, särasilmset ja töökat Kärdla põhikooli kollektiivi ja loodan, et meie seni meeldivalt alanud koostöö jätkub ka tulevikus.

Hanno Kask

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411