Reede, oktoober 13, 2017
 

Perekond Saarnak pälvis Eesti Olümpiakomitee tunnustuse

Eesti Olümpiakomitee tunnustuse pälvinud 14 Eestimaa sportliku perekonna seas on ka perekond Saarnak Hiiumaalt.
Nagu tunnustuses kirjas, võtavad pereisa Siim, pereema Marge ning lapsed Steven, Kevin ja Emili aktiivselt osa rahvaspordiüritustest – tegelevad võrkpalli, jalgrattasõidu ja jalgpalliga ning toetavad ka teisi spordi tegemise juures. Samuti lüüakse kaasa spordiürituste korraldamisel.
Eesti Olümpiakomitee liikumisharrastuse juhi Peeter Lusmägi sõnul on Eestimaa sportlike perekondade tunnustamise eesmärk näidata perega koos sportimise tähtsust. “Regulaarne liikumisharrastus saab alguse kodust. Vanemate elurütm annab ka lastele eeskuju ning aitab juurutada elukestvaid liikumisharjumusi. Sageli ei puuduta aga kodune liikumisharrastus vaid pereliikmeid, vaid innustab laiemalt kogukonda. Eestimaa sportlike perekondade tunnustamisega tänamegi just selliseid perekondi, kes on oma sportimisarmastusega eeskujuks,” lausus Lusmägi.
Koostöös maakondlike spordiliitudega valitud Eesti­maa sportlikud pered said koos tunnustusega Eesti Olümpia­komiteelt preemiaks koguperekülastuse Tallinn Inter­national Horse Show’le koos ööbimisega Hilton Tallinn Park hotellis.
Eesti Olümpiakomitee töötab spordi katusorganisatsioonina tippspordi arendamise, noortespordi kandepinna laiendamise ja liikumisharrastuse edendamise nimel, järgides olümpiaväärtusi ja ausa mängu reegleid. EOK tööd toetavad suures osas Eesti ettevõtted. EOK sponsorid on PAF, Coop, ERGO, JCDecaux, Monton, Nike, Olympic Casino, Toyota Baltic ja USS Security.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411