Reede, oktoober 13, 2017
 

Lendude täituvus mullusest väiksem

Regionaallende teenindav Transaviabaltika võttis kokku septembrikuu lendude statistika, mis annab mõista, et suvine lendajate rohkus hakkab sügisperioodile iseloomulikult kahanema.
Tallinn-Kärdla-Tallinn suunal teenindati 51 lendu, reisijaid oli 684 ja lennuki keskmine täituvus seega 35 protsenti. Mullu oli reisijaid 665 ning lennuki keskmine täituvus 34 protsenti.
Tallinn-Kuressaare-Tallinn suunal teenindati samuti 51 lendu ja reisijaid oli 1339, mis teeb keskmiseks täituvuseks 69 protsenti. Möödunud aastal olid näitajad samal suunal 1112 reisijat ja lennuki keskmine täitumus 55 protsenti.
“Lendajate arvud kõnelevad ilmekalt, et suvine kõrghooaeg on lõppenud. Eesti sise- ja välisturistide osakaal on lennureisijate hulgas aastaajale iseloomulikult vähenenud,” tõdes lennuette­võtte esindaja ja märkis, et Kärdla reisijate arvu kahandas paraku ilm. “Septembris oli meil Kärdla suunal hilinemisi viiel septembrikuu päeval ja seda ilmastikust tingituna. Paljud neil päevil lennata soovinud reisijad loobusid oma lennuplaanist ja kasutasid Kärdlasse või siis Kärdlast Tallinnasse sõiduks teisi transpordivahendeid,” nentis Must. HIIU LEHT

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411