Teisipäev, september 12, 2017
 

Tunnusta vabatahtlikku

Algas kandidaatide esitamine aasta vabatahtliku tunnustamiseks. Tunnustamiseks saab esitada aktiivseid vabatahtlikke kolmes kategoorias. Aasta vabatahtliku tiitliga tunnustatakse vabatahtlikke, kes järjepidevalt panustanud Eesti ühiskonna arengusse. Vabatahtlike kaasaja, juhendaja nimetusega tunnustatakse vabaühendusi või inimesi, kes järjepidevalt juhendanud vabatahtlikke, neid innustanud ja kaasanud. Ettevõte või asutus saab tunnustuse, kui seal on soodustatud oma töötajate vabatahtlikku professionaalset tegevust vabaühendus(t)es.
Üleriigilise tunnustamisega tuuakse esile inimesi, kes vabatahtlikult panustanud Eesti ühiskonna arengusse ja vabatahtlikku tegevust toetanud ning avaldatakse neile austust ja tänu. Pidulik tunnustamine toimub rahvus­vahelise vabatahtlike päeva paiku juba alates 2005. aastast.
Kauni tava algatas Avatud Eesti fond, nüüd korraldab Eesti Külaliikumine Kodukant. Kandidaate saab esitada 10. oktoobrini aadressil http://vabatahtlikud.ee/vabatahtlik-tegevus/tunnustamine/

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411